Всички въпроси за вилата.
MamaMy - майстор
Моля, моля без компромати! Ако нещо излезе Тани е виновен. Той основно снимаше и Ваня му помагаше. Сега като ги погледна тези снимки и 50% от хората вече ги няма тук. А някои вече ги няма и на този свят. По добре снимките да си останат по хардовете. Новата смяна ще направи нови ако въобще успее да организира нещо. При положение, че има прокарана пътека, има готов терен ще е голяма издънка да не могат. :wink:
bulhomes2 - майстор
пон авг 21, 2023 9:14 pmn_a написа:
вт яну 31, 2023 7:33 pmbulhomes2 написа:
вт яну 10, 2023 4:54 pmhidrazin написа:

Веско, бъркаш щатите бре. Тоя форум си смени собствениците... :-D
:partyman:
Ми така де! Това казвам. При смяната на собствениците на тоя форум се поизнесохме в другия. Ма Тани го заеба, па Евгени го осра...
А помня, че се събирахте някъде на маса, га интернетя беше млад... И снимки имаше...
Ти що не доде?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср авг 23, 2023 7:45 pmbulhomes2 написа:
ю
Ти що не доде?
Принципно, не ходя по интернет сбирки. Харесва ми относителната анонимност. Познавам доста от хората, но не чувствам необходимост от лично познанство с всички. В една графа ми е с ненужности като служебна Нова година, детски РД ...
MamaMy - майстор
ср авг 23, 2023 9:51 pmn_a написа:
Принципно, не ходя по интернет сбирки...
Това не е съвсем вярно кака. Даже те имаше документирана и увековечена на снимка някъде.
:cool:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср авг 23, 2023 11:33 pmMamaMy написа:
ср авг 23, 2023 9:51 pmn_a написа:
Принципно, не ходя по интернет сбирки...
Това не е съвсем вярно кака. Даже те имаше документирана и увековечена на снимка някъде.
:cool:
:-D
Има ме у Фб, всичко друго е от лукагово

Тема "Съвет относно сглобяем басейн" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: