• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
Прикачен файл:
17072011116.jpg
Прикачен файл:
17072011116.jpg
Прикачен файл:
17072011116.jpg
Прикачен файл:
16072011113.jpg
Прикачен файл:
09102011192.jpg

Прикачен файл

10072011109.jpg

Прикачен файл

05062011095.jpg
kartechar - специалист
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Последна промяна от kartechar на вт юни 09, 2015 7:12 pm, променено общо 1 път.
ivouz - специалист
Много много красиво .Браво!
jorkataG - специалист
Колега kartechar поздравления ако това е твое уникално е. Навремето дядо ми /лека му пръст/ можеше да покрива с плочи но бях твърде малък за да се науча да покривам с плочи и аз. Тоя покрив е вечен.
kartechar - специалист
Благодаря, колега! Барбекюто е мое, но за съжаление не съм аз майстора, редил плочите. По спомен /барбекюто е строено 2008 г./ плочите тежаха около 15 тона. Покриването с тях си е жива каторга - за общите работници де... Такива хора като покойния ти дядо вече са истинска рядкост, а приемственост за съжаление няма. Поздрави!
kartechar - специалист
За да не се отклоняваме от темата, нека се върнем на пещта и използуването и по предназначениеИзображение
ivouz - специалист
Фасунгата на лампата е керамична нали?
Кartechar навярно и къщата ти е направена в този стил покажи я в няколко снимки ако е така и ако може?
kartechar - специалист
Да, фасунгата е керамична и задния край на крушката е със самозалепващо алуминиево фолио, за да не заслепява когато свети. Не че няма специални крушки за насочено осветление, но когато реших да я монтирам, с това разполагах под ръка, а както знаете, временните неща са най-трайни... Къщата ми не е в този стил, но все пак си е традиционна българска архитектура. Условно двора е разделен на две - в едната част е къщата и дърварника с портичка, а в другата е "етнографският музей" - барбекю, декоративен кладенец и голяма порта, покрити с каменни плочи. Такава плоча се използува и за печене в огнището на барбекюто. Ето малко снимки:ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
jorkataG - специалист
Уникално колега поздрави още веднъж. Тая пещ като се опали и "светне" е просто номер 1
  • 1
  • 2

Тема "една пещ и от мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: