• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
ivec - специалист
Здравейте!
От ВиК ми пуснаха предписание за смяна на водомера, че бил стар и с "дълго тяло". Иначе си работи, но както и да е.
Та молбата ми е да ме ориентирате какво да търся-български или вносен, с цифри, без цифри, повярвайте ми, нямам никаква представа.
Благодаря ви!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Тук всички искат съвет. Смени заглавието с по-конкретно.
Водомер с цифри е по-добре, и баба да може да си го отчита. "Сух" водомер който може да се монтира вертикално, често спестява място. Подкрепете българското. :wink: На 5 години трябв ада се носи на проверка, а досегашната статистика сочи, че парите за проверка и за нов са приятно съпоставими.
mitko_rupite - специалист
БЕЛАСИЦА ПЕТРИЧ
Тва е производителя -- взимаш си СУХ водомер с числа и си готов .
Spokoiniq - майстор
Мinomess , във всички по-големи складове и ВиК магазини, немски бяха май, имам 5 чифта , най-стария го монтирах преди 6 години и никой не реве да го нося на проверка.:)))
ivec - специалист
Какви проверки на 5 години, какви 5 лева? Настоящият водомер сигурно е много по-възрастен от теб n_a /70-ти набор е/ и досега на никой не му е скимнало да ми каже да го нося на проверки, или съответно да ги правят на място.
Все пак, благодаря на всички отзовали се! :supz:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Еее, аз ти казвам как е по правилник. Пък и определено 70ти набор са ми младички, тъй чеееее... УМНАТА! :lol: :lol:
dmi - специалист
Абе момче ти от кое село си?
Trifun - специалист
@ivec, най-важното - вземи си водомер за топла вода, дори и да го монтираш на студената ! Разликата в цената едва ли е голяма, а това е едно презастраховане - в случай че клапана на бойлера изпусне и върне гореща вода по тръбите - няма да ти стопи водомера... Водомерите за студена вода ги правят с пластмасови зъбни колелца и ... познай :shock:
А вече - сух или "мокър", с цифри или със стрелки - въпрос на вкус, дет` се вика.
ivec - специалист
Ако става въпрос за мен, аз съм от Перник. Това, че на аватара ти пише София, не те прави по-гражданин от мен. Всеки петък и неделя ги виждам подобни на теб "софиянци" по главен път Е-79. Обаче София има и други изходи, така че сметни колко са кореняк-софиянците. И ако смяташ, че твоя квартал "Люлин" 19 е в София - евала ти правя! А подобни комплексарчета като теб съм ги срещал.....................!!!!
ivec - специалист
За избягване на недоразумения - това е отговор на dmi.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: