Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
yanis7373 - специалист
Може ли някой да ми каже ориентировъчно как вървят ВиК услугите(майсторлъка) за полагане на ППР тръби .
Армагедон - специалист
Едва ли ще получиш адекватен отговор, мисля че трябва да го конкретизираш .........например хоризонтали, вертикали, вкопаване, цолажи, точки, необходимост от преходи населено място .......... аре че станах досаден, надявам се да си ме разбрал :sad: :sad:
mitaka_vk - специалист
Аз бих попитал какво точно го/я интередува, защото комплексността на услугите не могат да дадат еднозначен отговор.
filmatoplo - майстор
6-8 лв на метър ппр и 10-12 лв на метър пвц .зависи от размера цолажа .Ако има фрапиращо къртене 10 лв отвор за 110 мм тръба .100 тина лв излиза един санитарен възел .Последната ми оферта беше на тая цена и се прие -с това не ангажирам никого. :wink:
mitko_rupite - специалист
Срещу 160 лв може да се Снабдиш със Справочник за цените в строителството

А ориентировъчни цени има Навсякъде


Успех

.
filmatoplo - майстор
еднакви сме горе долу :wink:
jekasus - майстор
Бая паднаха цените :? Аз ги таксувам на по-високи цени на ППР , но работя с дизайнери,при тях всичко е на по-високи цени.Е пак добре да знам къде е истина за цените да не стряскам другите клиенти. :lol:
vk - специалист
На мен ми искат 300 лв(само труд) за хоризонтален щранг - 15 метра (ф63).
Има две точки на свързване към метални тръби, 4-5 броя редуктивни тройници(отклонения) и това е. Разбира се преди това смъкване на старите ръждясали тръби.
Вероятно е необходимо да се спазари 20% отстъпка.
Между другото тези тръби не се ли предават за скрап (металните, които се смъкват) ?

Тема "Ориентировъчни цени на ВиК услугите" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: