Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
montoya - майстор
Дано никога хора не попадате на такъв майстор ВиК :?
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Без много коментари, само малко факти.
Основното захранване, вкарано в ъгъла под бойлера на десетина сантиметра от пода с Ф25 полиетиленова тръба, инсталация изпълнена с pex-al тръби, височината от пода на душ батерията е 65см, понеже не се вижда хубаво на снимката, височината на изводите за батерията на мивката около 95см, заложени на почти 20см един от друг. Как е мислил че ще се монтира 16 см батерия на 20см изходи :prayer:
Все съм виждал неграмотни изпълнения но като тая простотия не бях!
Пускам темичката информативно, да си имате едно на ум като решите да си викате майстор да ви прави банята.
peterdimov - специалист
Това се получава обикновено когато клиента иска за ''безпари''-получава майстор дето нищо не струва :lol:
Тани - модератор
Най-много ми хареса контакта под батерията на мивката - изключително подходящо място и контакт със всички защити и подходящ за мокро помещение :lol:
miroton - майстор
Пускам темичката информативно, да си имате едно на ум като решите да си викате майстор да ви прави банята.[/quote]
Ако ти си маистора :-D
montoya - майстор
miroton написа:
Ако ти си маистора :-D
Те го моя майсторлък
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
ivanov6600 - специалист
Много често срещано явление в БГ. Ще ти струва 100лв." (примерно) един идва и вика бате аз ще ти го направя за 30лв. И после се оплакват, че било некадърно еми за толкова пари толкова
Тани - модератор
Лошото е . че някой ще ти вземе и 130лв и ще го направи по-зле! Цената не винаги е определяща! Един мой познат "плочкаджия" лепи плочките на 12-14 лв. В която цена е включено и труда за хастарната мазилка и замазката на пода. А е един от най-добрите(да не кажа и най-добрия) които познавам. А иначе цената само за лепене на плочки е над 15 лв обикновено и всеки е "майстор" !
koleva83 - специалист
Тани написа:
Лошото е . че някой ще ти вземе и 130лв и ще го направи по-зле! Цената не винаги е определяща! Един мой познат "плочкаджия" лепи плочките на 12-14 лв. В която цена е включено и труда за хастарната мазилка и замазката на пода. А е един от най-добрите(да не кажа и най-добрия) които познавам. А иначе цената само за лепене на плочки е над 15 лв обикновено и всеки е "майстор" !

Тоя голям балък бре Тани...само мазилката/ респ замазката/ е 5лв/кв.м
И за плочките 7 лв/ кв.м ли ще му остане?
Ама ако някой работи само за хлЕба..щото с тия тарифи я върже 30-40 лв надница, я не.
В София майстор под 70 лв/ ден изобщо няма да разговаря с теб.
Тани - модератор
Последния обект за който го извиках го направи за 4 дни и взе 390лв. Така че надника му се вързва, но за това качество спокойно може да си иска повече!

Тема "Пази Боже сляпо да прогледа или майсторлъка на един народ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: