• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
bervo - напреднал
Интересувам се за смяна на тръбата за водоснабдяване към кого трябва да се обърна към ВиК или към майстор занимаващ се с ВиК
LazarGanev - "Велик майстор"
Преди водомера са ВиК, след водомера се спасяваш с майстори и фирми
bervo - напреднал
Тея ВиК не са ли кожодери или се баркам
LazarGanev - "Велик майстор"
Тяхната м@мица
kuuuuuul - майстор
Смяната на тръбата преди водомера е безплатно,трябва да подадеш молба в местното ВИК като казваш че дебита ти е недостатъчен
radius - майстор
Kul, това ми звучи като да е в някоя скандинавска страна.
А иначе не съм плащал скоро на къщата сметки ( то няма и потребление де) , но гледам че в едно предупредително писмо има и такса пречистване и канал :shock: . То хубаво ама не знам да има канализация в селото.
Тяхната мамица :axe:
kuuuuuul - майстор
Всички къщи от нашата улица минахме по този път за да им докажеме че те са виновни за ниското налягане и сега вече имаме 4 атм. а преди 2 - 2.5 атм. :-D
chapara - майстор
kuuuuuul написа:
Смяната на тръбата преди водомера е безплатно,трябва да подадеш молба в местното ВИК като казваш че дебита ти е недостатъчен
До водомера, но само 2 м. в имота, останалото се заплаща дебело особено ако е с къртица :wink: Преди две години платихме за 14 м. влизане в имота 800 лв. Кожодери :-D
lov - майстор
radius написа:
Kul, това ми звучи като да е в някоя скандинавска страна.
А иначе не съм плащал скоро на къщата сметки ( то няма и потребление де) , но гледам че в едно предупредително писмо има и такса пречистване и канал :shock: . То хубаво ама не знам да има канализация в селото.
Тяхната мамица :axe:
Само ако има изградена отходна канализация. Знам за такъв случай и връщане на суми за три години на зад защото човека не обърнал внимание и те си му ги начислявали. Малко се бяха запънали да броят пари на ръка а да си прихващат. Та само предупреждение че ще им заведе дело свърши работа.
  • 1
  • 2

Тема "Водоснабдяваща тръба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: