• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
deianr написа:
n_a написа:
Това в случая не е фатално, защото, ако е етажна собственост, След ремонта ще се възстановяват разходи, а ремонтът (с пломба) е добре да е извършен от ВиК
Само че ВиК ме насочиха към друга фирма - Вамекс, които ми дадоха час чак за след 2 дни. Питах ВиК нямат ли те екип, но...
Сега още 2 дни ще си църцори от общата вода.
....но?
Разкажи де, да знаем
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
DeyanS написа:
Ако проблемът е дребен и всеки ВиК майстор може да го поправи бързо и евтино, въпросът с пломбата не е страшен. Наскоро имах такъв проблем, с тази разлика, че течът беше от самия водомер-филтър ли беше как се казваше не го разбирам, но течеше и по-лошото беше, че течът отиде в съседите под нас. Обадих се на познат ВиК майстор, за час беше готов-разбира се пломбата беше махната. Обадих се във ВиК, упътиха ме към техен офис, платих мисля че 5 лв или нещо от сорта до 2 дни дойде екип и ми сложи нова пломба. Ако си в блок, колкото и да е малък теча (при мен беше сълзене), може да създаде голям проблем по веригата надолу.
В интерес на истината и аз съм пипала, после ги викам за пломба.
deianr - специалист
n_a написа:
deianr написа:
n_a написа:
Това в случая не е фатално, защото, ако е етажна собственост, След ремонта ще се възстановяват разходи, а ремонтът (с пломба) е добре да е извършен от ВиК
Само че ВиК ме насочиха към друга фирма - Вамекс, които ми дадоха час чак за след 2 дни. Питах ВиК нямат ли те екип, но...
Сега още 2 дни ще си църцори от общата вода.
....но?
Разкажи де, да знаем
Но... абе препратиха ме към Вамекс и толкова, не искаха да пратят те екип. Забравих да пиша, кранът беше сменен, нова пломба и те си имат грижата към ВиК-то.
  • 1
  • 2

Тема "Теч от крана преди водомера в апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: