Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
jekasus - майстор
Изображение
Изображение
lov - майстор
Темата все още наистина е актуална. Ама малко е това. Трябва да е и ремонто пригодно щото трябва да има и достъп до холендровите гайки. Като за последно съм се насочил да си ги правя от ламарина
jekasus - майстор
lov написа:
Темата все още наистина е актуална.
http://www.tempabg.com/bg/category/25/s ... tion-boxes
Само цената не знам, предимство, че може да се смени термовентила.
montoya - майстор
lov написа:
Темата все още наистина е актуална. Ама малко е това. Трябва да е и ремонто пригодно щото трябва да има и достъп до холендровите гайки. Като за последно съм се насочил да си ги правя от ламарина
Защо смяташ да го монтираш с холендри? Навивай кълчища, преход 1/2 на Ф20 и замазвай. Тези смесители би трябвало да може да им се сменява карантията отвън. Дефакто в стената остава замазан един тройник
lov - майстор
Да. Може да се смени карантията само от към врътката но има едни възвратни клапанчета и филтри дето се нанизват от към резбата и се държат там само със зегерки. А и не ми се разправя след някоя година да къртя плочки и да правя спешни ремонти. На всичко отгоре баните са 3 с такива терносмесители и риска не е оправдан да залагам на този вариант. Неръждавейката ламарина я имам. Хартиса ми от един ботуш на абсорбатор та не е проблем. Но няма да се откажа все още от нещо готово. Работата ми идва в повече та и това ако мага да си спестя пак е нещо.
То всъщност към края на месеца вероятно ще почна да правя канализацията та ще видим какво ще ми дойде в главата до тогава. :lol:
lov - майстор
Да точно такива розетки ми трябват но без термоглавите и крановете защото съм си ги доставил много отдавна.
Както писах ще ги правя но препратките също са полезни заради дизайна :)

Тема "Розетка или лицев панел за термосмесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: