Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
jujo_si - специалист
Не си и помисляйте да викате otpushva.net,

При мен дойде за отпушване на тоалетна, за 15 мин работа поиска 150лв като успях да намаля цената на 120лв след като се ядосах.
След 9 дена тоалетната пак се запуши, обадих му се за гаранция той каза че не може да дойде без пари защото вече бил дошъл и свършил работа и явно проблема е някъде в канала, предлага да направи видео диагностика за 150лв
Казах му за толкова скъп ремонт 120лв нямам ли никаква гаранция той казва да си бяхте намерили по-евтин майстор

Мама ти дееба и копеленце, да умреш от глад без работа дано!

Отделно от това не даде фактура или касов бон дори незнам това фирма ли е или тотален нелегалник

Никога не го ползвайте! :x :x :x
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Цените ги има в сайта
За другото.... съжалявам
MamaMy - майстор
Пак ли е свързано с онази тъпня Майстор плюс дето ни я натресоха само да и обираме негативите?
Със същия успех можеха да обединят Мръсния канал от ВИК форума с форум за хранене. Нали има връзка между тях. :x
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
MamaMy написа:
Пак ли е свързано с онази тъпня Майстор плюс дето ни я натресоха само да и обираме негативите?
.... :x
Това какво е?
MamaMy - майстор
Като отвориш www.napravisam.bg и ако не си избрал стария изглед на форума, се зарежда един боклукчав изглед на някаква платформа майстор +. С нея се опитват да пробутват платени услуги на случайните потребители на "направи си сам" които са тръгнали да разберат кое как да си направят САМИ. Обаче като гледам колко оплаквания има из нета и форума от "майсторите" дето са се регистрирали там...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Това е много ... тъпичко
п.с. естествено, че съм със стария изглед
Andri01 - майстор
Щом е опрял до там,да се хвали сам в нета,представям си какъв майстор е! Миналата година се вързах на един малоумник от Варназа теракота на едната ми баня и...остави си ръцете и избяга. Собственика на заведението "Майстор Никола", по горния път за Златните :).

Тема "otpushva.net http://otpushva.net/ некоректни" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: