Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Hoвoceлckи - майстор
sspoko не е казал, че няма инструменти в скайпа :? Ако е така една снимка на екрана би помогнала доста.
nikolovvd написа:
Още от Windows 7, Skype е част от него.
Не мисля така. Много добре си спомням, че едно от първите теглени и нсталирани неща беше точно скайп.
nikolovvd - майстор
Не ми се рови в обновяванията на Win7, но през лятото специално съм спирал и скривал актуализации на Скайп в една организация, защото Скайпа им беше забранен. Ако настояваш ще ти кажа точно кога е било и номера на актуализацията.
Намерих я - актуализация КВ2876229 от 09.03.2016 г. е точно актуализация от Windows, която актуализира Скайп, което означава, че той е инсталиран със самата ОС.
Hoвoceлckи - майстор
Няма да споря. Все пак: "Skype for Microsoft Update"
Това "за" някак си ми навява друга асоциация.
sspoko - специалист
Благодаря за отговорите все пак ще се наложи да го преинсталирам този наистина е от сторето и е поорязан.
по горе колега беше казалда кача една снимка утре ще я пусна .
sspoko - специалист
това са прозорците с настроиките на приложението, оказа се че ако се изключи ръчно преди изключване на компа после не стартира автоматично ако обаче компа се изключи без да е изключен приследващия старт се зарежда/отваря / автоматично .

Прикачен файл

CaptureA.jpg
CaptureA.jpg (27.63 KиБ) Видяна 1923 пъти

Прикачен файл

Capture1A.jpg
Capture1A.jpg (40.52 KиБ) Видяна 1923 пъти

Прикачен файл

Capture2a.jpg
Capture2a.jpg (57.99 KиБ) Видяна 1923 пъти
nikolov333 - майстор
Има логика в това..и аз си мислех за същото, но явно уиндоуса са тръгнали по пътя на Епъл..с по-малко настройки, като за неуки потребители..
Lisko - майстор
nikolov333 написа:
Има логика в това..и аз си мислех за същото, но явно уиндоуса са тръгнали по пътя на Епъл..с по-малко настройки, като за неуки потребители..
То си е тенденция от години. Не са тръгнали вчера.
nikolov333 - майстор
Аз си карам с ХР-то на офисните щайги без проблеми, а на лаптопа съм с 10, само защото ХР не поддържа версии на .NET и заради ограниченията с драйверите и RAM-а. :x
Vista, 7 и 8 съм ползавал, колкото да ги пробвам и ако сменям ХР-то, ще само до 7-ца защото поддържа виртуалното ХР, а то ми трябва заради несъвместиноста на някой програми с по-новите уиндоуси..

Тема "WIN 10 проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: