Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
jivkoslavovkolev - помощник
Здравейте,става въпрос за нетбук нокия.беше си за преинсталация,но освен виста и то като я зарежда от флашката с друго не тръгва.пробвах и със уин 7 но преинсталацията върви до някой и друг процент и до там.някакви идеи как да го излъжа?купван е от глобул ако има значение.ще се радвам ако можете да ми помогнете,мерси предварително
darken_nz - специалист
Искаш да кажеш, че тази ОС не е на хард диск ?
Или, че е инсталирана през USB ?
Това е съвсем друго.
Ето някои линкове:
Тук е за 7-ца, но съм виждал да използват същата програма за XP.
http://windows7bg.com/index.php?/page/i ... 82-usb-r25
Ето още един линк:
http://moeto-pc.blogspot.com/2009/11/wi ... p-usb.html
Другия вариант е да се купи едно CD на USB. :wink:
Аз понеже постоянно вкарвам някакви дискове - машина без дисково устройство е неизползваема. :wink:
Но всичко е до човек. :)
jivkoslavovkolev - помощник
да уина не е на харда в момента,но мерси за съвета все пак.днес незнам дали ще успея да пробвам,но при първа възможност ще видя какво ще стане и ще пиша.стискай палци :yawinkle:
montoya - майстор
За да качиш уиндоус 7 на флашка за инсталация програмата е тази http://www.microsoftstore.com/store/mss ... vd_dwnTool все пак си е майкрософтска доколкото знам.
А коя версия на седмицата се опитваш да инсталираш!? За нетбук най-добре се държи хоум премиум
darken_nz - специалист
Дам - по-горе и нея съм дал.
Ама аз се чудя как, ли тоя нетбук върви на 7.
Не му, ли е тежичко ?
Все пак новите ОС имат повече ефекти от старите.
А, аз, като ми кажат нетбук от Глобул си представям нещо........ :mrgreen: :-D
jivkoslavovkolev - помощник
м да прав си озорваше се ама какво да се прави.а това за глобул го написах понеже ми казаха че нещо ги лекували да не върви какво да е не тях.имали договор с майкрософт уж.
montoya - майстор
darken_nz написа:
Дам - по-горе и нея съм дал.
Ама аз се чудя как, ли тоя нетбук върви на 7.
Не му, ли е тежичко ?
Все пак новите ОС имат повече ефекти от старите.
А, аз, като ми кажат нетбук от Глобул си представям нещо........ :mrgreen: :-D
Вървял е с виста, значи ще върви и със седмица, дори и по-добре. Въпроса е да му се сложи нещо хоум версия, за да не се товари излишно с факсове, телнети, аеро и други шитни напълно необходими, но инсталиращи се с ултимейт версията да речем.
Впрочем има в маймунарника едно Windows 7 Ultimate SP1 x86 EN IE9 Super Lite CD което е доста орязана версия на седмицата, която е направена да се инсталира от СД 700МБ е, върви на доста стари машини като най-слабата на която съм я пробвал е с процесор семпрон 2500+ 128МБ нвидия карта и 512МБ РАМ памет. Не може обаче да и се сложи Български език и не работят много от командите в CMD примерно, но за обикновен юзер върви екстра.
jivkoslavovkolev написа:
а това за глобул го написах понеже ми казаха че нещо ги лекували да не върви какво да е не тях.имали договор с майкрософт уж.
Лоудъра на ДАЗ ги лекува тия защити много успешно
jivkoslavovkolev - помощник
като нов си беше със стартер.но или аз съм много прозт или всичкире ми уиове са калпави.досега никакъв напредък,нооо опитите продължават
darken_nz - специалист
Какво става ?
Каква е грешката/ проблема ?
Щом имаш лоши сектори понякога и те могат да правят ядове при инсталация.
Иначе може и да има проблем и със сата драйверите - тогава пак има ядове.

Тема "проблем с нет бук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: