Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
stivemaster - майстор
Здравейте, имам следния казус и не знам как да го реша .Правя една машин, която ще се управлява от специализиран контролер и от Windows CAM програма ,но искам дисплея в случая таблет, да го изнеса като кйоск и да е безжично свързан с компютъра, защото въпросната CAM програма - MACH3 ,не се прави за Андроид.
С други думи може ли таблет с Андроид , да се явява само ремут дисплей на компа под Win XP или трябва да си взема таблет който е с Windows?
velsi - Почетен майстор
Има TeamViewer за Android. Това е възможно решение стига да ти харесва.
ArturDent - Почти Безобиден
Ползвай VNC
http://www.realvnc.com/products/android/#prettyPhoto

За разлика от TeamViewer, той може да се пуска като сервис и не иска подновяване на сесията и PIN на всеки час, два...
stivemaster - майстор
Абе това VNC Viewer май ще стане, щото гледам че тука един го е ползвал за MACH3, но от лаптоп на Windows е командвал декстоп пак на Windows, просто не е имал на лаптопа LPT порт и затова.
Не мога да го инсталирам обаче ,щото като повечето такива неща е създаден от хора с нарцистичната представа за продукта си ....(това е за хора който могат да четат) и сега вместо да си улесня живота, ще трябва да попрочета знам ли колко, за да мога поне да го инсталирам ,пък после ако не се държи както се очаква .... ще видим.
sstefanov - майстор
Има си приложение RemoteDesktop за Android на Microsoft.
Инсталираш го и действаш.
https://play.google.com/store/apps/deta ... dc.android
ArturDent - Почти Безобиден
Ха, не знаех че Microsoft, правели приложения за Андроид.
Тогава най-добре с тяхното.
stivemaster - майстор
Абе не мога да пусна нито VNC® Viewer for Android нито RemoteDesktop за Android на Microsoft , което явно е показателно за хакерските ми умения.
Благодаря Велси ,Артуре,адаш ,Хигро ще дерзая оше малко и ако продължава да не става,ще се паркирам с лаптопа и таблета в една близка пицария със студена биричка в ръка и ще поканя експерт да се справи с проблема.

Тема "Декстоп на Windows XP с дисплей под Android 4.2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: