• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Тани - модератор
Не се заяждам ! Повярвай , ако е така , досега да си с бан! Просто те моля да пишеш малко по-смислени отговори! От написаното досега от тебе съветите ти са за изключително нискобюджетни ремонти с ниско качество! Просто не се вързва с подписа ти!
Докато разглеждах в нета за бои намерих този линк:
http://www.benjaminmoore-bg.izotech.com/interior.php

Звучат ми добре описанията... сега ще се престраша да звънна да питам за цени :roll:
GLOBUS - помощник
zveroslav трябва да ти призная имаш вроден афинитет към марките.Насочил си се в правилна посока.Benjamin Moore са един от световните лидери в сферата.Ние имаме техен софтуер за оцветяване.
GLOBUS написа:
zveroslav трябва да ти призная имаш вроден афинитет към марките.Насочил си се в правилна посока.Benjamin Moore са един от световните лидери в сферата.Ние имаме техен софтуер за оцветяване.
В края на краищата си купих боя от Benjamin Moore. За 6 квадрата грунда и боята (оцветени в наситено портокалово оранжево) ми излязоха 50лв. Сега боядисвам - след време ще тествам миене и ще съобщя дали съм доволен :)
Emerald - модератор
Една от най-добрите марки в света и използвана от най-добрите дизайнери. :wink:
GLOBUS - помощник
По принцип ако беше си взел боя среден клас (никак не са лоши Българските) при разход 100-200гр./м2 щеше да ти излезне около
0.70лв/м2 оцветен латекс.
dildes - специалист
GLOBUS написа:
По принцип ако беше си взел боя среден клас (никак не са лоши Българските) при разход 100-200гр./м2 щеше да ти излезне около
0.70лв/м2 оцветен латекс.
Да ама българските не можеш ги ми с маркуча :lol: .
Аз съм с Levis - него също го мия с маркуча :-D и ми излезе 2,5 лв. на м2 и електриково зелен :-D
maestro.m - специалист
Benjamin Moore са номер едно. Ако искаш да я миеш с маркуча си вземи боя за кухни и бани.
lakosste - специалист
сатенената боя на оргахим не е лоша пробвал съм я с доста петна (лютеница,кафе,цигарена пепел и какво ли не)и се изтрива всичко с лекота.пробвах и фолмастер но мако трудно се изтри.
Здравейте
с боите на benjamin moore много години сам работил в USA и предимно с такава марка боя и мога да ви кажа, че сме давали гаранция на боята от 2-4 години за exterior и от 10-15 години за interior така че няма да съжелявате ако я ползвате. Естествено ако е оригиналната боя
  • 1
  • 2

Тема "Устойчивост на мокро триене и миене" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: