• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
neillmakoli - специалист
Привет.
Ползвал ли е някои турските бои полисан?
1 маистор ми ги препоръча и каза че били много добри, от 2 ръце покривали и излизало по-евтино отколкото да се тонира български латекс.
Ето и линк към фирмата:
http://www.polisan.bg/index.php?act=products&cat=1
Gofuss - специалист
Аз не съм и нямам намерение. Не вярвам турците да са създали нещо по качествено и грандиозно от големите имена от този бранш! И преди всичко бих заложил на бългаското , ако трябва да избирам:-D (Изразявам лично мнение) .Не си спомням да съм купил нещо произведено в Турция и то да е излязло качествено.
bullet - специалист
Не разбрах цената на тази турска боя, но аз миналия уикенд боядисвах с Леко-Голд. Първа ръка - грунд 1/1, втора ръка на 8л. боя 1л.вода, стана прекрасно бяло, има идеална покривност.
И аз бих се съгласил с колегата Gofuss - залагам на българското.
brum - майстор
Аз ползвах ПОЛИСАН за апартамента ми. Стана много доволно. Латекса е силиконов (така обясниха) и се чисти лесно.

Най-големият бонус е цената и покривността. За 300 и малко пари боядисах цял апартамент от 100м^2 (и останаха няколко литра). На втора ръка покрива достатъчно добре - необходима е силна светлина и определен ъгъл за да видиш някакви разлики в цвета породени от различна основа.
Gofuss - специалист
NATURA ЕЛЕГАНС /САТЕН/ със силикон?!? Гледам в в сайта им- Покривност:
за единичен слой: приблизително 20 м² /л :roll: тия утрепаха рибата.Те ще вземат да се искарат по добри от Levis и Dulux
brum - майстор
Gofuss написа:
NATURA ЕЛЕГАНС /САТЕН/ със силикон?!? Гледам в в сайта им- Покривност:
за единичен слой: приблизително 20 м² /л :roll: тия утрепаха рибата.Те ще вземат да се искарат по добри от Levis и Dulux
След работа с тази боя наистина докарва тази покривност. Майсторите които боядисваха бяха много песимистични, но боята си има покривността. Отива по 100г ма квадратен метър за 2 слоя. На база на това си смятах боята. Накрая сметката се оказа вярна.

Не знам при другите бои каква е техниката на работа, но за вкъщи използвах техен кит и грунд за преди боята. Е резултата е налице :) .
Gofuss - специалист
Щом казваш сигурно е така! Просто не вярвам на турски продукти.Бих ползвал бългаски.Наскоро боядисвах и с някакъв чешки мисля беше и на него по бих се доверил отколкото на турски.Мисля че остава само да кажеш след време дали боядисаното си е запазило цвета свеж.Живот и здраве ще споделиш дали си доволен от латекса.
brum - майстор
Gofuss написа:
Щом казваш сигурно е така! Просто не вярвам на турски продукти.Бих ползвал бългаски.Наскоро боядисвах и с някакъв чешки мисля беше и на него по бих се доверил отколкото на турски.Мисля че остава само да кажеш след време дали боядисаното си е запазило цвета свеж.Живот и здраве ще споделиш дали си доволен от латекса.
Мога да споделя мнението на бояджиите, който ме караха да купувам ЛЕВИС. С него ставало много добре. Е, отказах ЛЕВИС-а като разбрах цената. Казах че ще е този, и ако се налага ще се минава 3та ръка и ще плащам допълнително. Тяхното мнение беше силно положителни и ме разпитаха от къде, какви пари и казаха че си заслужава всяка стотинка и ще го препоръчват като евтина алтернатива на следващи клиенти.
Gofuss - специалист
Така да бъде! И въпреки всичко ,МОЯ МИЛОСТ няма да стане клиент на Polisan
един приятел я ползва и остана много доволен така 4е заслужаваси да опиташ с полисан
  • 1
  • 2

Тема "Мнение за боя ПОЛИСАН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: