• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
marian1 - майстор
Понеже не ми се чете цялата тема, но прочетох доста несериозни изказвания само на тази страница - 3 - пиша номера на страницата, да не би мнението ми да отиде като ново на -4- :lol: да споделя и аз нещо - аз исках да си боядисам част от хола с червен Левис - и тези "несериозници" също се осмелиха и ми предложиха да направя сиво преди това, представяш ли си муцка .... :lol: Колеги много несериозно му звучат думи от рода - "никоя сериозна фирма" - по скоро самите оцветители и самата суровина за производство на цвят в някои разцветки е по неустойчива - най-лесна справка автомобилите - иначе съм се убедил, че колкото повече напредват технологиите, толкова повече старание е необходимо за подготовка, защото лъсват пропуските - включая и изравняване на подложката за боята - дали ще е грунд или ако си минал един финиш с оранжев шиит - само ще помогне за равномерното попиване на боята и недопускане на петнисти участъци - едно време матрялите бяха като че ли по дурако устойчиви - сега са по финни и искат повече майсторлък и баене - старите покриваха повечко грешките.
П.С. Това е личното ми мнение - и не карам никой да се съобрази с него! - Пиша го така, защото нямам намерение да го коментирам в последствие, а съм провокиран от изказванията за сериозните фирми. :lol:
Тани - модератор
Разбира се, че може! В зависимост от боята, от една до ... ръце
Боята е на леко да мина ли грунд преди това или по разреден латекс стига за 1ва ръка..?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Проблем с боядисването на гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: