Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
ralev - специалист
Боядисвам апартамента на мой приятел, и къде на маитап и не чак толкова викам я да взема тоя латекс, хубава реклама, пък и по-скъп сигурно е хубав . Пък и нали съм Жоро :-D, боядисах аз мина се не мина неделя и хопа цъфнаха ми едни малки сиви точици по бялата боя, като плесен, но бледо сиви. Първо помослих че може да са прашинки но ови, на всички тавани и стени малки сиви точици. И то само на бялото където е цветно проблеми няма, цветното е с Хамелекон пак на Оргахим / Няма го solo5 да снима с макрото та да покажа за какво става дума/ :)

Смешно ама на мен ми се реве, всичко готово и ламината поставен и сега аиде пак на ново пакетаж и боя. Та Жоре голям и квадратен го изяде с тая ми ти рекламирана боя. Та ако мислите да си вземете от нея имаите го в предвид :idea:
Iliev Labs - специалист
:-D
Не съм и предполагал, че йоните се виждат с просто око.
ralev - специалист
и аз не знаех ала маи са се групирали нещо, :lol: хем ги бърках и то хубаво
Dansaver - специалист
На рекламата затварят вратата на терасата - ти сигурно си я държал отворена и вятъра е оцветил йоните :-D :!: :-D

Иначе мога само да те съжаля, няма ли някой специалист на Леко да се изкаже, аз не вярвам на рекламите и си използвам доказани латекси, но и мен са ме питали за тях. Голяма излагация ако е не е инцидентно а има и други случай - премести темата в бояджълъка.
Любо - специалист
Аз правих ремонт на стаята на сина и боядисвах с нея тавана бял стените цветни. Оцветиха ми в бриколаж и нямам проблем никакъв .Странно защо така е станало при теб
Любо - специалист
само съм забранил на сина да си мие ръцете от стената :lol:
peter_m - специалист
Аз като почвах да боядисвам и си викам дай да взема Леко голд - уж качествена , пък не се прежалих за вносна боя. Минах тавана (с колоркит направен) и след един час започна да се пука и да се отлепя от тавана :shock: Бях минавал и с грунд. Теглих една майна, изхвърлих цялата кофа и си минах целия етаж с хамелекона за тониране - никакъв проблем...

Никой не ми обясни защо - получавало се понякога, имало несъвместимост (ама защо не го пише това на кофата)...
Любо - специалист
мисля си че на една и съща фирма от пардида до партида има голяма разлика и май е накъсмет
Dansaver - специалист
peter_m написа:
Бях минавал и с грунд. Теглих една майна, изхвърлих цялата кофа и си минах целия етаж с хамелекона за тониране - никакъв проблем...

Никой не ми обясни защо - получавало се понякога, имало несъвместимост (ама защо не го пише това на кофата)...
Какъв е бил грунда? Сигурно от там е имало някаква несъвместимост.
Хамелекона са добри, но с времето избеляват
ralev - специалист
Iliev Labs написа:
:-D
Не съм и предполагал, че йоните се виждат с просто око.
Ето снимки http://img708.imageshack.us/gal.php?g=ss852187.jpg :? незнам дали се виждат йоните но това е "шибания" резултат, -както казва министър Димитров шибан означава бит с пръчки.

Тема "Леко със сребърни йони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: