• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Армагедон - специалист
Какви четки ползвате или ги третирате против " скубане ". Днес започнах да нанасям лак за камъни и " брадясах " от косъмчетата на четката :hot2: :jump:
ArturDent - Почти Безобиден
Качествени четки!
Армагедон - специалист
така е, ама каква марка :?:
ArturDent - Почти Безобиден
Аз лично ги пробвам още в магазина дали се скубят. Дърпам космите. А марка не знам.
toni_g79 - специалист
В магазините повечето четки се продават насипно,без калъфче и без марка,най добре е както те посъветваха да дърпаш космите преди да ги купиш,за подсилване на космите може да пробваш с блажна боя да потопиш четката след това в разредител леко да я измиеш и да я оставиш обърната да засъхне(незнам колко е ефективно ),аз като попадна на лоша четка и я изхвърлям директно.Ако търсиш марка PURDY-мерцедеса на четките !!!!
reza4ka - специалист
Аз слагам лепило в корена,точно до метала.Трябва да е рядко за да влезе навътре.
silllveto - Майсторица
Не се ли начукваха точно с тази цел четките?
housedoktor - майстор
Най хубавите четки са от косъм на язовец.Относно марките :Хамилтън и Харис на първо място за мен .Четките на Дилукс също са добри
Армагедон - специалист
Е това е конкретен отговор :up: - Не че подценявам предишните изказвания :!: Посочените марки предлагат ли се в големите строителни хипермаркети или трябва да се търсят на по - специализирани места :?:
sspoko - специалист
И аз заливам дъното с с-200 със спринцовка и по дебела игла.
  • 1
  • 2

Тема "относно скубането ....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: