Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
ivailopop
Здравейте, радвам се, че попаднах тук.Приятно съм изненадана от всичко, което пише тук :D
Та..мисля, че точно Вие можете да ми помогнете.Тази година ще правим ремонт,но с малко пари.Живея в къща..,ако има значение :?:
1.Засега съм махнала всичко от хола и искам да го направя битов.Някакви идеи... :) ?Какъв цвят да са стените?
2.Мивката ми е със бели шкафове,и бели плочки(от старите,но зъпазена).Уредите също са ми бели, така ,че искам да напрявя само някакъв Барплот.Идеи..
3.Първият голям проблем ми е дюшемето-два пъти е боядисвано,не прилича на нищо...-дали трябва да го циклим?
4.Вторият голям проблем дограмата-стара е и с паднала бяла боя-грозна работа.Тази година ще сменим дограмата само на две стаи, но се чудя как да приведа в ред старата, която ще гледам още година. Може ли да я боядисаме в кафяво например, вместо бяло(направо върху остатъците от бялата боя)

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Bobby - специалист
Ако щракнете една-две снимчици ще получите по-точни съвети.

Тема "РЕМОНТ!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: