Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Spokoiniq - майстор
Аз поръчах пистолет от Бош, 105 WALLpaint, само пищова без обратната прахосмукачка и маркуч, тях ги имам по друга линия.Интересно е, че дюзата му е специално за латекс, за въздушно с ниско налягане.Като пристигне от Германия ще тествам веднага, че го поръчах като резервна част, и ще дам отзиви.
4epHokocka - помощник
Благодаря на всички за ценните мнения. Които дори противоречиви ми дават възможност за някакво решение.
Ще жертвам определени парички от семейния бюджет и с тях ще си купя това чудо. Но не телевизионното , а по-евтино за около 50-60 лв от Практкер или Метро. Ще потренирам с него на оградата на свекървата. :-D Когато почувствам ръката си сигурна, ще пръсна само един стол. Ако не се срамувам от резултата, ще се похваля пред вас със снимка. Ако се срамувам, ще изчакм да поостарее боята, нова шкурка и всечки столове заминават при професионлист. А " джаджата" ще я подаря на свекърва ми за 8-ми март. :-D Поне доматите или овощките да си пръска с нея. Надявам се, че поне за това става.
marmoz - специалист
Това е професионално решение на въпроса :-D
Щом дори и да нестане му намери приложени БРАВО :)
+1 от мене,най-много свекървата да намаже "Хаи тек" пръскачка
Тани - модератор
Да , това е разумно решение! Ако видиш проблеми с машинката , може да снимаш резултата и евентуално да получиш съвети как да се справиш с проблема - по-рядка или гъста боя, настройки и т.н.
4epHokocka - помощник
Прикачен файл:
DSC00080.JPG
Готово! Сложих си главата в торбата и си купих такова нещо за 60 лв. Сега остава да ми стискате палци!
Тани - модератор
Упс.. това май е с въздух и си има нещо като "прахосмукачка". Това наистина ще цапа , но май прави по-добро покритие , защото разпрашава боята! Е разхода на боя ще е малко по-висок , но май за тебе е важен крайния резултат. Ще стискаме палци :wink:
sian - специалист
Колежке за качествен и траен резултат ако имаш възможност ползвай автобоя. Не е нужно да е скъпа и вносна.
Chefo77 - майстор
Аз на такова нещо нямам нерви да му настройвам струята, камо ли да пръскам :) :)
Много късно, но аз на твое място бих го заменил с 2 спрея с боя, щом е само за столовете ... Но късноооо (който му се подуват кондензаторите на дъното и няма комп 3 дни, да му мисли :) )
4epHokocka - помощник
sian написа:
Колежке за качествен и траен резултат ако имаш възможност ползвай автобоя. Не е нужно да е скъпа и вносна.
Точно това направих. Русенски автоемайллак за 9.80 лв./литъра. Боядисах с две ръце 6 стола и ми остана около 300 мл

Тема "Моля дайте съвет за една машинка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: