• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
pif4o - специалист
Ударих една ръка грунд и до 23,30 налепих половината коридор, тапетите се лепят без грешка, даже се притеснявам някои ден ако реша да ги свалям как ще ги махам :) И колкото повече листове залепям толкова повече съжаляам че не си шпакловах и боядисах, тва тапетите са баси... връщат ме в комунизма :-D не че имам против, ама нещо не ме кефи, нищо то ще ми е за последно :)
EDI - майстор
Не се притеснявай, те проблемите от варта се появяват след година-две. :lol: Дано да ги нямаш.Тапета дава по-голям уют.Шпакловката и боята е като болница или административна сграда, аз изобщо не ги харесвам, но това си е мое мнение.
pif4o - специалист
Абе и ти си прав, ама коридора сега изглежда бая по малк от преди с белите стени :) въпреки че тапетите са доста светли на цвят. След някоя година ако сами изпадат от варта ще ми дадат повод да шпакловам :) Ще видя като наредя и ламината тея дни и тои е светъл може по да ми хареса :)
  • 1
  • 2

Тема "Тапети върху варосана стена?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: