Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
koceto_pz - специалист
Здравейте,тази година с жена ми се сдобихме с тристаен апартамент (старо строителство) и както си му е реда започнахме ремонт от нулата,след няколко месеца труд може да се каже че сме на финалната права :-D ,обаче в момента имаме голяма дилема и е нужна чужда помощ(съвет).Остана да боядисам вратите в апартамента,обаче не можем да решим в какъв цвят да са...стените са светло сиви,мислим за тъмно сиви врати.Искам да ви помоля за мнения за цвят :)))
VLADO66 - майстор
Сивото върви с много цветове,така че е въпрос на вкус.
sensi - специалист
А живо здраво. Ние си боядисахме вратите в кафяво. Има една боя на оргахим, акрилатна, сатен. Станаха едни матови, взехме от бриколаж едни дръжки(имитация на алуминии за около 7 лв броя), взех от един приятел первази (широки около 7-8 см) и тях боядисах в същия цвят и стана много добре. Който ги види веднага коментира, кога сме си сменили вратите, коренна разлика от преди.
koceto_pz - специалист
sensi написа:
А живо здраво. Ние си боядисахме вратите в кафяво. Има една боя на оргахим, акрилатна, сатен. Станаха едни матови, взехме от бриколаж едни дръжки(имитация на алуминии за около 7 лв броя), взех от един приятел первази (широки около 7-8 см) и тях боядисах в същия цвят и стана много добре. Който ги види веднага коментира, кога сме си сменили вратите, коренна разлика от преди.
Ако е възможно да пуснеш снимка да видя как е станало с первазите,защото и на мен ми се върти подобна идея в главата :).
svetozar - напреднал
Ето как реших проблема.Сваляне на старата боя с топлодух, шкурене с вибро и делъа щлайф, обличане с щперплат където е пропила боята , байц и лак на Векер Акрома . Двумесечен труд но съм доволен от ефекта :roll: :shock:

Прикачен файл

Photo0004.jpg

Прикачен файл

Photo0003.jpg

Прикачен файл

Photo0094.jpg

Прикачен файл

Photo0086.jpg

Прикачен файл

Photo0087.jpg

Тема "Дилема за цвят на вратите в апартамента" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: