Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте.
Стигнах до боядисването с латекс на стените,обаче.........
Искам да си ги направя с разни шарки и завъртулки. Какво мога да използвам като шаблон, да не ми се стича и тн.
Какво фолио, с не много силно лепило да не отлепи долният слой латекс, би могло да използвам ?
Аерографно фолио ли, някаква друга самозалепваща се хартия ли, бях чувал и за опаковъчно хартиено тиксо с доста голямо ширина, но никъде не го намирам.
Абе общо взето с какво мога да си направя шаблон за стената? Става въпрос за боядисване през цялата стена, а не само един-два орнамента.
А, ако някой е патил - да се обади. :mod:
8180 - майстор
По рекламните фирми има шаблонно фолио. С по слабо лепило е, но ок 50% по-скъпо от обикновеното. Може да се реже на плотер - за фигурите.
Да, знам за това, но ми трябва да облепя цялата стена и след това да откривам на пластове.
С това фолио една стена ми излиза колкото латекса за всички стаи.
За това питам дали някой е патил и какво решение е намерил.
8180 - майстор
Bernael написа:
Да, знам за това, но ми трябва да облепя цялата стена и след това да откривам на пластове.
Не бих казал, че ми е ясно точно какво си намислил с тази "цалата стена", но ти си занеш.
Широкото хартиено тиксо в рекламата се нарича "апликираща хартия" на цена ок. 2лв./м2.
Ако вземеш за "мокро/на вода" лепене, лепилото му е по-слабичко от хартиеното тиксо.
Трудно ще изрежеш шаблоните.
Има и др. начин: :)
viewtopic.php?f=8&t=37565&hilit=%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%8F
Ще ъпдейтвам темата как съм се справил след някой ден.

Тема "Декориране на стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: