Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте!

Правих тия дни ремонт в едната стая у нас и тогава реших да махна мокета, който си е по принцип, и да оставя дъсчен под. Запълних фугите със силикон и боядисах отгоре с блажна боя, но погрешка съм купил единия силикон универсален и сега боята се лющи (новашка грешка). Някой може ли да ми даде съвет как да го поправя това? Има ли мързелив вариант да мина с нещо отгоре, за да се задържи боята, или как мога да го махна по-лесно, за да мога да си сложа акрилен силикон.
VLADO66 - майстор
Няма такъв вариант.Махаш силикона и пълниш например с това http://ceresit.bg/component/virtuemart/ ... lextec®/82
marmoz - специалист
Има лесен вариянт - върни мокета :)
toni_g79 - специалист
Може да опита да мине с акрилен върху този(неправилен и мързелив начин),но върши работа.Другото е чегъртане и наново :)

Прикачен файл

index.jpg
index.jpg (1.59 KиБ) Видяна 5477 пъти
toni_g79 написа:
Може да опита да мине с акрилен върху този(неправилен и мързелив начин),но върши работа.Другото е чегъртане и наново :)
Пробвах го вече - не държи. Чекъркането ми е краен вариант, защото и него пробвах, ама трудно се пуска. Ще видя, до седмица ако не измисля нещо ще се хвана да го направя, че баш в средата на стаята съм го минавал с универсалния :D
prascho - майстор
Абе взел съм CS23 Glass / http://www.ceresit.bg/pdf/TDS_CS_23.pdf / да уплътня отвън фугата между дървената дограма и варовата мазилка (бяла е). Най-вероятно един флакон няма да ми стигне, та този уплътнител FT 101 Flextec в бяло ще ми свърши също работа...

Бих могъл да го ползвам за фуга плочка плочка, фугата между алуминиевата дограма и плочките нали?

Тема "Боядисване върху универсален силикон?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: