Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
enviro - специалист
Здравейте колеги вччера излязаха некадърните майстори който ми шпакловаха и си оставиха ръцете, сега ще купувам латекс бял за таваните а за стените още не съм решил може ли да ми предложите някакъв латекс имам отстъпка за церезит но незнам даали е добър и също дали е нужен грунд преди боя майсторите ми обясмиха че нямало смисъл излишни пари защото новите бой били голяма работа не като преди и с каркво да почистя стените преди боя метах ги с метла ама незнам дали е достатъчно.
Първо мазаха с боролонтакт после церезит ЦТ126 незнам колко ръце защото мен ме мямаше да гледам само ми звъняха за материали непрекъснато, накрая минаха с сатен. Къщщата е нова смиаъл строена 1991год не е живяно там беше само на мазоилка само стаите с вар ли с какво са минавани и грунда е мазана само стаята дето е с вар кпридорите директно с шпакловката :)
strelec - специалист
enviro написа:
Първо мазаха с боролонтакт после церезит ЦТ126 незнам колко ръце защото мен ме мямаше да гледам само ми звъняха за материали непрекъснато, накрая минаха с сатен.
Те и 2-те са едно и също - дълбоко проникващ грунд! Просто различни производители. Ти видя ли дали са ги вложили реално?
Преди да минеш с латекс вместо да купуваш различни грундове просто минаваш веднъж с по-разреден латекс, който играе ролята на грунд и ти обира останалия прахоляк по стените.
enviro - специалист
strelec написа:
enviro написа:
Първо мазаха с боролонтакт после церезит ЦТ126 незнам колко ръце защото мен ме мямаше да гледам само ми звъняха за материали непрекъснато, накрая минаха с сатен.
Те и 2-те са едно и също - дълбоко проникващ грунд! Просто различни производители. Ти видя ли дали са ги вложили реално?
Преди да минеш с латекс вместо да купуваш различни грундове просто минаваш веднъж с по-разреден латекс, който играе ролята на грунд и ти обира останалия прахоляк по стените.
Не съм ги гледал нямах възможност само гледах на видеонаблюдението дали да не изнасят нещщо :D
А идей за добър латекс?
enviro - специалист
Доста хора ми казаха че в бриколаж има добър латекс?

Тема "боядисване на коридора и спалнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: