• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
alex63 - специалист
Поразгледах, но не открих актуални цени за шпакловка и боя в района на Варна към днешно време?Става въпрос за стая 3.8 на 3,20, едната стена е с гипс картон останалите три са на мазилка след свалени тапети(груба шпакловка) има врата и вратопрозорец.Зная, че трябва все пак да се види, но може да се дадат цени на квадратен метър ориентировъчно.
Предварително благодаря за информацията!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ами тукашните сами си шпакловаме, та са малко професионалистите с цените. Почакай, може някой да каже. Успех!
chapara - майстор
:-D
Последна промяна от chapara на ср апр 01, 2015 10:37 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Прибери се малко, ти за София, с фактура.... Варна, морето е друго
alex63 - специалист
n_a написа:
Прибери се малко, ти за София, с фактура.... Варна, морето е друго
А, тези на цени:
http://stroitelniremonti.org/%D1%81%D1% ... %BD%D0%B8/
може ли да се разчита като актуални за морската столица( щото обикновено "новите" столичани с кал до колене, но регистрация в София ) смятат, че света се върти около тях, следователно, цени и заплати в София са актуални в цЕлото Бг.!
chapara - майстор
alex63 написа:
( щото обикновено "новите" столичани с кал до колене, но регистрация в София ) смятат, че света се върти около тях, следователно, цени и заплати в София са актуални в цЕлото Бг.!
Новите столичани са 4 то поколение в Сф и са на 55 години, освен това живеят на 5 пресечки от Парламента. Аз лично не съм давал определения на който и да било, така че :axe: Що питаш като знаеш бре отворко. Там Ви е грешката като се делите на такива и онакива, еми такива ще са ви и постъпленията и доходите. Напиши че търсиш цени за анадола и ще получиш пак различни и още по добри. :butthead:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Цел живот ше се чудя, що не могат се сдържат хората. Верно. Не му е в темата, не му върши работа, ма да си го рекне...
chapara - майстор
Готово , аз си реших проблема :-({|=
alex63 - специалист
chapara написа:
Готово , аз си реших проблема :-({|=
Радвам се за решения проблем!Време е да се скриеш от темата!
А, моят "Анадол " е Варна и от както свят светува столиците са до моретата, останалото е обслужване...Освен това в моя акт за раждане пише София, а моминската фамилия на майка ми е Сердарска- за това, че са изгонили от селото си сердарите!!!Така, че съм на малко повече от 5 поколения столичанин, но за информация има огромна разлика в заплати и цени в София и другите градове(, но явно си си заврял главата в града и не можеш си покажеш носа навън да видиш малко свят), не говоря за северозападна България, може би и там ще предложиш тези измислени цени!!!
chapara - майстор
В някой късен час по някога съчувствието е позволено :проба: :rock: :popcorn: , таа в другия крачол с цените, някои дажи ги схващат по региони, а в САЩ работят за 150$ на час :rock:
  • 1
  • 2

Тема "Шпакловка и боя - цени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: