Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
zarinni - напреднал
Боядисана в бяло тухлена стена, как да й възстановя дори и частично естествения вид?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С какво е боядисана, бе пиле
Можеш да се облекчиш, в зависимост от боята, но при всички случаи с мнооого механично търкане
шоп - майстор
Дааа, трябва да се уточни каква е старата основа.
Едно е обор или нужник варосан в бяло, друго е хубава фугирана зидария с фасадна боя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Най-вероятно е нещо акрил или атекс, нещо такова, с фуга. Си мислех, да го обгори преди телената четка, какво ще кажеш, шопе
шоп - майстор
Нямам идея, гадаем. Ако има допълнително инфо и сними темата може и да развие :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
шоп написа:
Нямам идея, гадаем. Ако има допълнително инфо и сними темата може и да развие :)
Има снимки, щот съм добра. Чеки малко

Изображение
toni_g79 - специалист
Със сваляне мноо трудна работа.....може се боядисат само тухлите без фугите с някакъв тухлен цвят,или първо фугите с циментен цвят и после тухлите....иначе за свалянето става с некъв бластер ма пак трудна работа,с по хард методи като камбанки и телени четки ще се оронят туулите мисля :))
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
toni_g79 написа:
.....с по хард методи като камбанки и телени четки ще се оронят туулите мисля :))
Бах тез тухли, дет четката ще ги орони. (мисли по-малко)
toni_g79 - специалист
Ми кът са толкоз здрави да лови телените приставки (камбанки и прочие)за дрелките и да почва,кво горене кви телени четки,нали ще се откине от маане с таа четка..... :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Камбанката Е телена четка

Тема "Боядисване на тухли?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: