Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
niavik - напреднал
Преди години лакирах изциклено дюшаме. С времето се изтърка на едно место. Дойде време за ремонт, тъй като почти на целия под лака беше в добро състояние зашлайфах само изтърканото. След нанасянето налака там остана светло петно. Дайте идея как да го оправя преди втората ръка.
Лака е двукомпонентен полиуретанов Sirca. Цвета на дюшамето е най-близо до "бор". Само полиуретанов лак ли може да се нанася без риск да се лющи?
EDI - майстор
Много трудно, да не кажа почти невъзможно ще докараш изравняване на цветовете.Цвят е следвало да положиш преди полиуретановия лак.С лазурен лак може да се удари първа ръка за цвят, но в случая не знам първо как ще докараш отенъка и второ до колко може да се лакира лазурен върху полиуретанов.Обратното съм го правил - първо лазур, после полиуретанов, но първо полиуретанов после лазур не съм.

Тема "Проблем с лакиране на дюшаме" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: