Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
B0bi - специалист
ср яну 31, 2024 10:14 pmMamaMy написа:
забрави за горните бисери с баданарката.
Ти си пробвал и не ти се е получило? С кой ляв крак? Боядисвал съм цяла двуетажна къща. Просто става.
chapara - майстор
Стига с тия бадънарки де!
Нещо по просто, лесно и ефтино?
MamaMy - майстор
чет фев 01, 2024 12:15 amB0bi написа:
ср яну 31, 2024 10:14 pmMamaMy написа:
забрави за горните бисери с баданарката.
Ти си пробвал и не ти се е получило? С кой ляв крак? Боядисвал съм цяла двуетажна къща. Просто става.
Ами да те наема да боядисаш моята къща с баданарка? Само една ръка. И тя е на два етажа. Даже ще ти платя колкото поискаш. И ще ти дам време цял месец.
Утре ще ти снимам мазилката. Дълбочината на релефа е 2-3 см. Правена е като са търкаляни камъчета върху дебел слой хоросан. За да бръкнеш в каналите с четката и да ги боядисаш доста ще трябва да се постараеш с баданарка. :weedman:
B0bi - специалист
Пробвал съм с помпата. Запрашеността е много голяма и се стича яко. Буквално изобщо не попива. Първо трябва да се почисти прахоляка (с водоструйка, компресор или пак с баданарката и "грунд"). Сега има по-добри бои, но дали ще стане с едно пръскане :?
Бих препоръчал проба на малко, удобно място.
roshav ohluv - специалист
https://ibb.co/JCbbjhD
Ето това е моята мазилка преди надграждането. За мравките е силно пресечена планинска верига.
fbr - майстор
Ето Ви боядисвана с четка.

Прикачен файл

IMG_20240201_092804_resized_20240201_093105747.gif
B0bi - специалист
Аа, тук спорът не е, че не става с четка, а че е трудно и бавно.
Ако не е много стара мазилката и/или не е на запрашено място (най-вече до черен път), вероятно няма да има проблем да стане с пръскане.
MamaMy - майстор
Обещаната снимка и от мен. Левчето е само за мащаб, не е заплащане за боядисване.

Прикачен файл

mazilka.jpg
fbr - майстор
На службата едни фирмаджии пръскаха с градинска пръскачка. Такова мазало стана, не ти е работа. не е равномерно напръсканото, и имам чувството, че на земята има повече боя, отколкото на стените.
chapara - майстор
С две думи, по лесно е да я топлоизолираш, и файда ще има :-D

Тема "Боядисване на стара здрава едра пръскана мазилка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: