Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Армагедон - специалист
Здравейте колеги. Родителите ми прехвърлиха една селска къща. Искам да я измажа и боядисам, че ме е яд да я гледам. Дайте ми съвет каква мазилка и ориентировъчни цени за труда. Наясно съм, че ценообразуването е строго индивидуално, затова ще дам тези данни
1 Отдалеченост от Пловдив - 20 км
2 Изградена от камък, тухли със плоча
3 102 квадрата... стените ги слагам 300 квадрата ??? !!!
Води се едноетажна,но си има вкопан избен етаж. Т. е. изисква се и скеле. !!!
Осъзнавам, че описанието е половинчато, но се повтарям..... искам приблизителна цена.
Спам не ми е нужен... За майстори и предприемачи телефона ми е 0885 939954
ПС - Ако модератора сметне, че темата не е в подходящия раздел може да я прехвърли по негово усмотрение където и е мястото !!!!
alsted - майстор
Армагедон написа:
..... искам приблизителна цена.
Спам не ми е нужен...
1500лв. Само че не говорим аз да я мажа. Ако ще съм аз, никога няма да ти кажа така предварително цена! Ти си реши дали това е спам и дали ти е нужен такъв отговор от форума.
Чираче - майстор
Ако мислиш да живееш в тая къща, санирай я на време.
Армагедон - специалист
Няма да живея на село. Искам да я съхраня .. Има осем прозореца за смяна.
alsted - майстор
Огледал ли си покрива? Като казваш, че не е поддържана ако това се отнася естествено и за него, мисля, че първо него трябва да стабилизираш.
Армагедон - специалист
Покрива е бомба. Миналата година качих едни мангали да пренаредят керемидите, измажат билата и комините.
Чираче - майстор
Ами, щом толкова знаеш, защо задаваш въпроси? Или се правиш на интересен, майна?
Армагедон - специалист
Не виждам в горните си постове с какво съм се направил на интересен или значещ.... Потърсил съм съвет/помощ или направо изпълнител.... Публикувал съм и телефона си.
======================================================
Обръщението "майна" ми идва малко в повече, но ще го преглътна...извода чирачето да си го направи сам.... на трезво .....сутринта.

Тема "Външно измазване на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: