• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Avas_co - майстор
ZEDYCUS написа:
Изображение И за двете се подразбира, резбата е 12мм(М12)
Изпревари ме !
И, аз точно за това говорех.
Kirilpm - специалист
Ясно откъде идва заблудата ми,аз ползвам един друг тип анкери и при 12мм се пробива 14мм отвор.https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... nanker.jpg
ozyrus - помощник
От информацията, която имам HR2470 се прави САМО в Китай! Никога не се е правил другаде!
Питах Ники, 2470 се произвежда единствено и само в Китай.
Днес попаднах точно на този модел HR2470 и на етикета на куфара пишеше ,че е внос от Австрия,а на самия перфоратор пишеше
"Anjo, Aichi Japan"
.Това как да го тълкувам,че е оригинал или не.В интерес на истината тази беше и с най висока цена.
Kumay - майстор
ozyrus написа:
От информацията, която имам HR2470 се прави САМО в Китай! Никога не се е правил другаде!
Питах Ники, 2470 се произвежда единствено и само в Китай.
Днес попаднах точно на този модел HR2470 и на етикета на куфара пишеше ,че е внос от Австрия,а на самия перфоратор пишеше
"Anjo, Aichi Japan"
.Това как да го тълкувам,че е оригинал или не.В интерес на истината тази беше и с най висока цена.
На HR2470 още не съм виждал менте!
ozyrus - помощник
На Практикер 299лв.-страна на произход Китай,на магазин официален представител на марката за гр.Бургас-390лв.-произход Япония. :?:
http://www.praktiker.bg/bg//%D0%98%D0%B ... d%3AMAKITA
Kumay - майстор
ozyrus написа:
На Практикер 299лв.-страна на произход Китай,на магазин официален представител на марката за гр.Бургас-390лв.-произход Япония. :?:
http://www.praktiker.bg/bg//%D0%98%D0%B ... d%3AMAKITA
Няма произход Япония!!! Вярвай ми! И това, че се правят в Китай не ги прави лоши.
В момента най-добрата оферта е в Практикер!
ozyrus - помощник
Вярвай ми!
Точно за това се допитвам до този форум,за мнения като твоето и искрено ти благодаря приятелю.Както съм писал и в по горните постове съм лаик и нищо не разбирам от този род техника,но съм икономист и държа да е нещо наистина качествено,защото според мен е в сила максимата,че евтиното излиза скъпо.Значи или Макитата или Кресса,май ще хвърлям ези,тура :yawinkle: М/у другото много ме впечатли това ,че във всички последващи ремонти,обслужвания т т.н.,за Кресс заплащаш само цената на ремонта,а цената на частите ги поема производителя.
Още веднъж благодаря на всички за професионалните мнения!
Chefo77 - майстор
Човече, и Бурунди да пишат на табелата, ако Макита не го произвежда извън Китай, значи само табелата е от Бурунди.
Абе то и на Айнхелите пише Einhell Bavaria, ама ... не е от Германия :) :)
kolev_k - специалист
ozyrus написа:
Да за мен има смисъл да се "набутвам",иначе нямаше да пиша и да чета форуми,а щях да си взема нещо за има няма 100лв..Ще помоля за мнения за машините,да не си чешем езиците напразно.
Щом като желанието ти е да се хвалиш на приятели и познати-вземай Макита-та
ozyrus - помощник
Щом като желанието ти е да се хвалиш на приятели и познати-вземай Макита-та
[quoteЩе помоля за мнения за машините,да не си чешем езиците напразно.][/quote]
Виж кво пич нямам намерение да демонстрирам финансова мощ пред никой,още повече ,че в моята среда приятелите не разбират от подобен род техника нищо,имам познати които може би назнайват.И точно за това се допитвам до този форум за пълни,точни,компетентни и ичерпателни мнения, като твоето.Смятам че беше много полезен на аудиторията със скромното си мнение
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Избор на перфоратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: