Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
lana83 - напреднал
здравейте, от доста време се ровя из този малък океан от информация - де да имах тази възможност преди една година...
и сега имам един въпрос към вас - дано някой може да ми помогне...
преди около година си викнах едни майстори за да ми направят замазка на пода - оставиха си ръцете!!! и сега искам да изравня самия под - приблизително имам разлика от 20мм на някои места. купих саморазливна замазка на Knauf, която обаче е за изравняване до 15мм. и, същината на жъпроса ми е - мога ли да направя 1 слой около 15мм и след като изсъхне да излея още 1 - колкото е необходимо? момчето от магазина ми каза, че ако е повече от допустимото имаа вероятност да се напука... дали ако го направя на два етапа би било различно? за съжаление се сетих за това малко късно - вече бех напуснала магазина...
благодаря предварително на всички :)
lana83 - напреднал
всъщност аз разпитах и май точно така ще направя - на 2 пъти - колкото е необходимо :?
Spokoiniq - майстор
Ползвай Thomsit , не се лъжи по евтинджосите на Стром 21, задължително грундирай пода, може да не е с препоръчания грунд 777, Бетонконтакт на Боро розовия върши същата работа.Ако мислиш върху тоя под да лепиш или редиш паркет ще поизчакаш поне 10 дни.

Тема "саморазливен под" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: