Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
brum - майстор
Малко не е по тематиката на форума, ама съм длъжен да пробвам. Тук ако ми препоръчат някой ще е читав :) .

Та търся майстор за една вилна зона на 7-8км от Самоков в посока София (вилна зона Мечката го водят). Трябва ми за изграждане на външна тоалетна и евентуално едни пътеки.

Ток и вода има. Къщичката е стегната, но тоалетната има нужда от малко изграждане. Има септична яма в страни от нея и тръба която свързва сегашната тоалетна и ямата. Това което трябва да стане е да се разшири плочата на съществуващата тоалетна (има здрави основи) с по 20-30см в посока и да се вдигнат зидове (може и друг вариант за стените). Да се сложи една PVC врата и прозорче и да се върже водата. И май това е.

За пътеките - има съществуващи пътеки от плочки, но под тях е директно пръст. Корените са понадигнали тук там и пътеката вече е съвсем крива. Чудя се дали не може да се натрошат плочките, да се трамбоват и от горе да се положи арматура и да се налее бетон. Тъкмо ще повдигне малко, че в момента пътеките са по-ниски от заобигалящата ги почва.

Та всякакви препоръки за майстор който може да я свърши тая работа ще са ми полезни. Да се надяваме, че ще намеря някой на който му се работи, че сегашният нещо го писа дъждовно...

Тема "Майстор в Самоков или района наоколо?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: