• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
emil_v r - майстор
В процес на ремонт....
Последна промяна от emil_v r на нед мар 21, 2010 8:40 am, променено общо 4 пъти.
Стефан - майстор
Не става ясно кое е гигантското - лука, чесъна, или лехите? Може да имаш гигантски лехи, но лука, чесъна, и нечесъна се садят и през есента :lol: И дръвчетата се пръскат пак тогава. И сега. И после.
Я ми кажи, като пръскаш със Стамп, накъде вървиш - напред, или назад? :? :lol:
Закачка, бе :-D
Борис - специалист
"Градски" , подранил си ! При първия замръз си "вътре" ! ( Пък в резервата може и да не сте .)
EDI - майстор
Какъв замръз, аз насадих/не аз, бабата :-D / лук и марули още ноември, сега вече си ги ям - кой е по-напред, а.............. :lol:
emil_v r - майстор
Да Еди , къде сме ние- къде са те ?
Виж Стефан само как е написал Стамп ,и какъв селянин може да е той ?
Няма ли модератор да го бамне за един месец , па покрай него и Борис ? Та да получат "Замръз" .
В момента чувам лукът как ми расте.
Днес ще си купя два вида картофи , единият вид спец. за пържене , фърлям ги на тавана да покълват 2 седмици .
Утре съм Софиянец , и отново ще развием 120км /ч по Ломско шосе , и също вместо кафе -любимите маневри -
"десна лента-ляв завой"
и " преминаване м/у два трамвая" за адреналин.
През тва време лукът си расте!
Де сме ние,де са те?
Стефан - майстор
Браво, бе Емо! :lol: Може ли за една грешна буква да развиваш толкова северозападнала злоба! :? Вече ще внимавам за правописни грешки, неправилни съкращения на думи, диалекти, и т.н. Аз мога и сам да се бамна, нали?
Борис - специалист
Селски,модераторите си имат достатъчно акъл и нямат нужда от твойте мозъци ! Внимавай с маневрите ! Ти си знаеш , със 120 по Ломско и на село ! А бе де си ти , де сме ние ? ( Ко стана с ония, фърлените на тавана ? ) . Утре не идвай ! Няма полза от теб , нужен си на селото !
lyki - специалист
Като ще се хвалим да се похваля и аз
това е виличката ми на село с асмата оранжерийката и градината зад нея.
Изображение

А ето и градинката зад оранжерията и лехичките със зарзавата от миналата година
Изображение
emil_v r - майстор
[quote="Борис"]Селски,модераторите си имат достатъчно акъл и нямат нужда от твойте мозъци ! Внимавай с маневрите ! Ти си знаеш , със 120 по Ло................
Не си желан в тази тема , нито разговорът с теб е приятен .
Измисли си своя тема ,и си пиши .Знаеш че и аз не пиша в твои.
Збогом :)
Борис - специалист
То пък да ти имам темата ! Прав си , селинджъри като теб , да си търсят... , а бе квото си искате , и това Збогом ! Стой си там !
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: