Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
B0bi - специалист
Празномислие е, когато нямаш какво да кажеш, но ти напира отвътре да се изходиш ...
Не намирам за по-хуманно куче на синджир. Но е масова практика даже в силно развитите напредничави държави.
Написах това за пленения кос по-скоро като въпрос - дали би плашил/предупреждавал събратята си. Под текста ми беше евентуално да се запише и имитира крясъка му, поведението му ... Но вие не допуснахте темата да тръгне в такава посока. Така де, вас не ви интересува темата по същество. Важно е да пречите, да изпъквате, да оплюете някого ... Когото и да е. Те за вас всички са тъпи (с изключение на някой ваш идол). Давайте. Аз няма да влизам повече в тази тема (да ви преча ... или храня).
ср яну 31, 2024 8:06 pmB0bi написа:
Дали хванат кос (жив) и вързан за някой клон, няма да ги плаши с уплаха си? Колко ли би издържал така преди да умре? Предвид на някакъв период да се сменява.
Последното прави "под текста" доста ясен. Шефе, подтест не е ли по правилно? Всъщност, единствено правилното?!

Иванов даде добър пример, но не беше приет от някои изявени съфорумци- нямало да им узреят мислите.
Поука- Всичко, в този свят се основава на компромиси.
Е, винаги ще има недоволни и, от друга страна, позитивни, ведри хора.
От 100 кила боб, освен здравословни ползи, доста метан бе...
Всяко зло за добро!
Киррил - специалист
От 3-4 години третирам гроздето редовно от фаза прошарване до обиране с хидратна вар през 15 дена. Нямам нападение от косери. Има от време на време врабчета, които живеят около къщата, но не им правя нищо, щото и те са душички и искат да живеят.
По някога им слагам чорапчета от гаци за картофи. Пазят от оси и хвърчащи птици.
ivanovbg - майстор
Виждал съм по дърветата да закачат дискове на конци по тънките клончета. Като подухва ветрец или като кацат птици те се клатят въртят и бляскат плашейки птиците.
Един по едър надпис на бараката- ГД ГВА, Сектор Въздушна Полиция, смятам ше ги утрепе от смях.

Смотаняци, без чувство за хумор, да подминават или да натискат копчето!

Тема "Как да опазим гроздето от птици ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: