Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Skakauek - помощник
Много ефектно е станало.

Ние бяхме направили самоче от тези глинените съдове той си беше с около 7 8 отвора и бяхме направили фонтан от подправки бяхме засъдили мурсалски чай, лавандула и др. хем стана много ефектно и много миризливо
^Don_Antonio^ - напреднал
Отгоре мисля да не слагам капак (защото нямам) а да го засадя също с няколко корена ягоди.Колко трябва да е количеството вода за поливане така че влагата да стигне до долните корени на ягодите.Благодаря за информацията.
yaneff82 - напреднал
Аз капака го махнах .Посъдил съм цветя отгоре ,а относно поливането то си е по твоя преценка . Когато се намокри пръста на най долните дупки значи са се поляли.
^Don_Antonio^ - напреднал
Като вариант съм замислил да изплета един кръг като плет с диаметър около 1 метър и висок около 50 см.Да го напълня с пръст и да засадя цветя или якоди.Някъде съм го видял, но не си спомням къде.
yaneff82 - напреднал
Идеята не е лоша направи го и качи някоя снимка.Аз скоро ще кача снимки на бурето с червени ягоди.
BAlexandrov - специалист
Ехаа образови - много ягоди, малко листа :lol:
yaneff82 - напреднал
Здравото буре с ягоди ще го пълня :lol:
^Don_Antonio^ - напреднал
Какъв сорт са ягодите
yaneff82 - напреднал
Абсолутно нокаква идея си нямам , нищо не разбирам от градинарство краставици лук , домати :lol: аз съдя само цветя и ягоди в бъчви :lol: щото така няма трева за чистене

Тема "Ягоди в бъчва/вече с ягоди и моя двор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: