Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
бейджан - напреднал
Ето го моя двор в сегашното му състояние Изображение ето и как мисля да го правим направих едно проектче с една програма Изображение .Кажете си мнението харесва ли ви може и да давате други идеи.Благодаря предварително за вниманието :)
peter_m - специалист
А къде е барбекюто :?
mita6kiii - специалист
Добре дошъл!

Сложи някаква облицовка по края на езерцето и по този дългия бордюр, който се вижда зад него.
бейджан - напреднал
Ами по края на езерцето и бордюра мисля да облицовам с речни камъни.Вие какво мислите става ли и с какво друго може да се облицова освен с речни камъни?А барбекюто като се направи навеса над ей тази налята плоча Изображение тогава ще се мисли за барбекюто
schuldiner - майстор
Браво, Бейджан! Много ме кефи като водоем, макар да има малко за довършване. И мястото на барбекюто... ако може с парапетче и почти надвесен над водата да си пиеш питието...
А за здравината - само ти си знаеш как си армирал и с какво си укрепвал дъното. Някоя снимка от процеса нямаш ли?
бейджан - напреднал
Ми нямам снимка от процеса но е здраво не пропуска вода.Еми изкопахме го дъното е равно, след това за няколкото дена чичоми наби камъни на целия басейн остри и с чука ги наби за почвата да може да хване бетона и след това около 10см дебелина се измаза с бетон и готово.Ся вътре има рибоци шарани по 2кг :).Еми оградите трябва да се направят както е на снимката с проекта, райграс навсякъде, чемшир мисля както е на снимката под оградите, навеса и барбекюто :).
Naskata - специалист
Поливна система преди чимовете-да не забравиш, че после ще трябва да копаееш.
GEORGI5959 - специалист
Добър е замисъла. Предвиди и по-висока растителност, че така целият терен изглежда някак плосък. Действай, чакаме реални снимки.
kapanec - специалист
бейджан;Идеята ти е добра.Помисли за осветление соларни лампички люлки и др.Каква е тая програмка че и аз имам намерение за нещо подобно и от къде се тегли :) :?:
Илиян Илиев™ - майстор
Според мен ще е по добре, ако успееш да възстановиш стария дувар от първата снимка и да продължиш по същия начин там където искаш да заградиш.

Тема "Моето дворче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: