Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
batence81 - специалист
Някой купувал ли е от тях и дали е доволен от резултата, във форума ми писаха, че не са български.
Johny - майстор
Не съм купувал лози или капини, но миналата година купих едни рози, които на снимката изглеждаха много добре - едри, красиви и като цъфнаха се оказа дребен трендафил..... Имал съм и добри попадения за други цветя, но имай едно на ум.
l_bonev - специалист
От 9 март почва изложението в НДК,има много неща и си заслужава да се види,поне миналата година беше така.
batence81 - специалист
l_bonev написа:
От 9 март почва изложението в НДК,има много неща и си заслужава да се види,поне миналата година беше така.
За какво е изложението?
Mega - специалист
Аз купих есента, но още е рано да се види резултата. Един познат, който разбира твърди, че овошките са много добри там! Взел съм и овошки, но са насадени есента и е рано за коментари!
ArturDent - Почти Безобиден
И аз купих червена роза, ама като цъфна се оказа бяла.
DanielX - напреднал
Взимал съм рози от там само. може би 7 - всичките си отговаряха, хибискус също, последно си взех и една лилава роза, ама не е цъфнала.
Гледай какво пише на описанието - има пълзящи, на храст и от тия които растат на пръчки и изглеждат по много различни начини.
Вижи и в баумакс, последно там виждах лози на добри цени.
То сега му е времето и да се поразходиш - нали наскоро се подрязваха лозите, може да ти дадат пресни пръчки - бодеш в земята и поливаш редовно и пак ще се хванат.
Тани - модератор
Днес видях в Баумакс малини и ми се сториха на добри цени . Имаше и рози , но за съжаление ги мернах само мимоходом и не се загледах за лози и къпини. Като гледам обаче избора на рози , предполагам че ще има и доста други интересни неща на добри цени!

Тема "Бриколаж - лози и къпини?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: