Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
efendi - специалист
ето и малко от мене. идеята е мястото да го използвам през лятото за отдих, тъй като се пада между 2-3 дървета. посредата мисля една масичка да сложа за да има къде да слагам чашките и салатата. а цветята са за декорация, намира се и някоя и друго лозичка покрай плетъ. добре,че беше щерката да помага с градинката,че кво щях да правя без нея. по принцип мястото като цяло го използвам за отглеждане на зеленчуци, предимно за домашна употреба, има плодни дървета бол. имам малко лозови насаждения, по скоро ги възродих тази година, отглеждам и животни там, 2 кучета за пазачи. това са снимки само на градинката, инъче имам около 200 снимки от тази година как беше мястото до сега. имам и от преди 2 години снимки, тогава беше мноу зле, ако има интерес ще кача още снимки.

http://efendi.snimka.bg/flowers/nashe-rancho.586575
С мерак си го оформил. Желая ти успех! :supz:
vitrinabg.com - специалист
Браво колега, много уютничко е станало.Но без помощничката просто си за никъде.Радва ме като някой постне снимки на това което е сътворил с много труд и мерак.ПОЗДРАВЛЕНИЯ.
efendi - специалист
радвам се,че и на вас ви харесва, така е без пошницата не става. по нататък ще има и други снимки.

Тема "моят кът за цветя,хапка и пийка през лятото..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: