Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Indianec 2 - специалист
Прикачен файл:
20240415_190153_174742.jpg
Кой сега започва да бачка, кой свещи къса вече...
Soviet_Soldier - специалист
Индианец, докато си я обръщал да сменяш диск вероятно си я тръснал по силно и се е спукала. Тая свещ като гледам е била с резистор.
Indianec 2 - специалист
Към края на работата взе да прекъсва, докато не изгасна от раз.
Сложих друга свещ и довърших обекта, възможно е да съм я затиснал в колата, че беше пълна с багаж.
емовлаха - специалист
То добре, че си имал резерв ако си бил далеч от вкъщи . Нямам спомени да съм носил със себе си резервна свещ
Indianec 2 - специалист
вт апр 16, 2024 7:25 pmемовлаха написа:
То добре, че си имал резерв ако си бил далеч от вкъщи . Нямам спомени да съм носил със себе си резервна свещ
Впредвид, че бачкам често на 20/30 км от вкъщи май трябва и горивен филтър и маркуч да нося...в тоя случай на 20 километра от нас, и към 8 вечерта, поне изчистих терена.
емовлаха - специалист
Добре е нататък и една резервна машина да си носиш със теб, не се знае тази кога ще се разпадне. Не за друго ами е косилен сезон. Ден или два за чакане на нова машина е загуба на време и парички. Миналата година ходих да правя услуга със косата на един приятел, тичаха по-мен съседите му със пари да ме молят да им окося
Soviet_Soldier - специалист
ср апр 17, 2024 11:25 amIndianec 2 написа:
Впредвид, че бачкам често на 20/30 км от вкъщи май трябва и горивен филтър и маркуч да нося...в тоя случай на 20 километра от нас, и към 8 вечерта, поне изчистих терена.
Всичко насипно ли товариш в колата?
Не е ли най-добре в една кутия за инструменти да си събереш необходимото за косата и резачките, та като ти се наложи да работиш на отдалечено място всичко нужно да ти е под ръка?
Indianec 2 - специалист
В кутия са, но и други инструменти нося, че бачкам и друго частно след работа и багажника е пълен.
Тва за другата машина го има като вариант, но за китаеца части има навсякъде и са евтини и не е чак такъв проблем.
Soviet_Soldier - специалист
ср апр 17, 2024 12:56 pmIndianec 2 написа:
В кутия са, но и други инструменти нося, че бачкам и друго частно след работа и багажника е пълен.
Тва за другата машина го има като вариант, но за китаеца части има навсякъде и са евтини и не е чак такъв проблем.
Имам предвид, пили, ключета, корди, свещ, въже за стартер, маркуч за гориво и подобни дребни и лесни за подмяна на място неща, а не да помъкнеш половин магазин части, редуктори, бобини и подобни.

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: