• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
cefy - специалист
Благодаря на всички за мненията и съветите!Ще постна и снимки отблизо!
Явно ще трябва да се копае.....пак!Ще мина с фрезата мястото и ще изхвърля 30-40 см дълбочина от почвата, да видим.....но едва ли е от тръбата - щеше да има теч, миризми, пропадане и т.н. - а няма нищо такова!
Аз имам съмнения, че е нещо от некачествена пръст, която съм вкарвал, но няма логика....при насяване на есен и на пролет, когато е в силата си, тревата е блестяща точно на това място!Пръстта пък на цялото място е една и съща и от едно и също място съм я карал.....????
Ако насея сега (въпреки жегите) и ако поливам равномерно и редовно в рамките на три до четири ( е хайде пет) седмици няма да има и следа от петното и така до следващата година...
cecovili - напреднал
Колега проблема ти е в почвата, най вероятно на това петно преди време е излят или изхвърлен токсичен материал, примерно препарат за почистване на канали. Изкопай и смени почвата без да слагаш найлони.
....................................................
озеленяване и поливни системи -http://www.ecodesign.bg
LazarGanev - "Велик майстор"
Като видях заглавието, помислих, че не ти пуши добре тревата и щях да ти пращам от моята, пък то ставало дума за райграс :wink:
iivanov - майстор
Новата реколта кърти мивки. :weedman:
Иначе и аз си мисля за отровена почва.
ebahti - майстор
Гаранция е отровена почвата,а3 имам 1 такова място на което преди 2г. ра3лях малко нафта....Не е ли е рано 3а новата реколта :weedman:
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с тревата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: