• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Krass - майстор
Миналата година купих една такава отрова. Толкова трудно пали, че ми иде да я запаля с кибрит нейната мама. Със смукач, без смукач, с много газ, без газ. Докато запали каталясвам. Иначе запали ли, бива. Иска само една по-бавна скорост за оране.
angelfilev - специалист
imegogo написа:
и аз имам същата машина на около 20 моточаса е с,но ми прави впечатление че като натисна съединителя издава особен звук от редуктора като скърцане при вас има ли го това ? дали да не му сменя маслото ?
Логично е ако има проблем да го чуваш при натиснат съединител защото при отпуснат редуктора не се върти. Източи маслото и го прегледай внимателно за стърготини, цвят.
miroki - майстор
Krass написа:
Миналата година купих една такава отрова. Толкова трудно пали, че ми иде да я запаля с кибрит нейната мама. Със смукач, без смукач, с много газ, без газ. Докато запали каталясвам. Иначе запали ли, бива. Иска само една по-бавна скорост за оране.
Сложил ли си масло във въздушния филтър и затвори ли го добре. Или ако е станало, като с нашата, катурна се и удари филтъра. Резултат леко изместен и лек отвор и смуче въздух и трудно пали. След като го оправих си пали нормално от първи път.
Ако е стояла дълго отворена може и да има и боклук.
kr1100 - майстор
imegogo написа:
и аз имам същата машина на около 20 моточаса е с,но ми прави впечатление че като натисна съединителя издава особен звук от редуктора като скърцане при вас има ли го това ? дали да не му сменя маслото ?
Много време е работила време е за нова машина. :lol:
Майтапа настрана но какво е това скърцане , кога се появява , без натоварване на фрезите / п.х./ при товар.
imegogo - специалист
при самото тръгване зацепване когато е с фрезите иначе с гумите не се случва
teon - специалист
Krass написа:
Миналата година купих една такава отрова. Толкова трудно пали, че ми иде да я запаля с кибрит нейната мама. Със смукач, без смукач, с много газ, без газ. Докато запали каталясвам. Иначе запали ли, бива. Иска само една по-бавна скорост за оране.
...един приятел има такава- пали само на дърпане из селото :mrgreen:
Krass - майстор
.един приятел има такава- пали само на дърпане из селото
Абе има ѝ нещо. Не е падала, масло има във филтъра. От време на време гърми като я паля, като на ЗИЛ ауспуха. Свалих свещта, искрата е супер.
infomar
Явно има проблем там. Може да е намаляло. На мен ми казаха когато издава подобен звук - смяна на маслото. Не знам само до пробката ли се налива или по-малко :?
Krass - майстор
И при мен имаше подобен звук, някакво прискърцване, но само като загрее и я натоваря. Смених маслото на двигателя (не беше сменяно) и се оправи.
krismarg - специалист
Давите я затова трудно пали и припуква. Пробвайте с газ наполовина и ако времето е топло смукача отворен или наполовина.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: