• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Няма да се стече . Капването на студен двигател и след това дърпане на въженцето , да го разнесе по цилиндъра .
kuger - майстор
Добре, де, пичове, в моята инструкция пише така:
1. Пускате горивото
2. Затваряте смукача
3. Дърпате 2-3 пъти
4. Включвате контакт, и дърпате рязко.

Без значение каква е външната температура, при мен си пали.
iivanov - майстор
Ми щот си със субару , затова . И аз не правя такива упражнения.
koveslav - майстор
[/quote]...Благодаря, ще капна, ама колко да е. Или колкото и да е ще се стече?[/quote]
Ако се стече и хич не остане в цилиндъра,работата със сегментите е зле. Капни 10 куб,развърти мотора бавно и даже го остави без да стягаш свеща и без да слагаш лулата върху нея,за да ти напомня..На пролет свали свеща превърти мотора вече по-сериозно да продуха,слагай свеща,стягай и пали.
koveslav - майстор
kuger написа:
Добре, де, пичове, в моята инструкция пише така:
1. Пускате горивото
2. Затваряте смукача
3. Дърпате 2-3 пъти
4. Включвате контакт, и дърпате рязко.

Без значение каква е външната температура, при мен си пали.
Защото ти е прецизна иглата на поплавъка.Има много китайчета,дето като им забравиш кранчето на бензина отворено и след няколко дни намираш бензина или в картера в маслото или под машината....Зависи на къде е наклонена.
keymaker - специалист
Моя таралясник е от 7г. с тоя двигател ,а с него е работено ама много (справка в подписа ми) тая година почна да подпушва и загуби много от мощността си ,страх ме е да сложа компресомера, догодина май ще трябва нов ама напролет ще го мисля.

по въпроса с колко бензин да се почерпи ,ами бръкнах два пъти в резервоара с пръст и да съм капнал не повече от 3-4капки бензин.
miroki - майстор
Едни сегменти ще го освежат.
Здравейте момчета, какво мислите за този мотоблок http://www.motofrezibg.com/motofrezi?product_id=183
Благодаря Ви!
koveslav - майстор
Лично мен машина със собствена маса 140 кила и само две предни предавки няма как да ме впечатли.Такава машина с такава мощност иска поне 3бързи+3 бавни при тази маса и мощност.Иначе ще имаш просто една супертежка и неповратлива мотофреза.Тази машина дори няма диференциал или разблокировка на полуоските за завой или завъртане на място,а като и сложиш и прикачен инвентар ще стане 200 кила......Несериозно ми звучи.
Последна промяна от koveslav на съб дек 12, 2015 9:08 pm, променено общо 1 път.
iivanov - майстор
Мм , сигурен ли си за разблокировките ? Гледам , на дизеловото белини , освен ръкохватката на съединителя има и още две , с незнайно предназначение . :?
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: