• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 86
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Stefan_62 - майстор
ivouz написа:
Точно така,настройва се продължителността,а не часът на изключване, което си е простотия.
И къде е проблемът, дали ще го нагласиш в 04.00ч. да включи за 2 часа или да изключи в 06.00ч. си е едно и също. Не виждам какъв ти е проблема. Аз ползвам два такива програматора от 2 год. и съм нямал никъкви проблеми, работят си перфектно. Единственото което не им харесвам, че при настроика на интервала за поливане през седмицата / в дни / винаги накрая се засичат два дни последователно и трябва да ги пренастройвам. :drinkers:
kuger - майстор
Stefan_62 написа:
ivouz написа:
Точно така,настройва се продължителността,а не часът на изключване, което си е простотия.
И къде е проблемът, дали ще го нагласиш в 04.00ч. да включи за 2 часа или да изключи в 06.00ч. си е едно и също. Не виждам какъв ти е проблема. Аз ползвам два такива програматора от 2 год. и съм нямал никъкви проблеми, работят си перфектно. Единственото което не им харесвам, че при настроика на интервала за поливане през седмицата / в дни / винаги накрая се засичат два дни последователно и трябва да ги пренастройвам. :drinkers:
За това си има лесното. Настройваш не по дни /пон., вторник и т.н./, а на интервал от дни.
Аз сега го карам на 3 дена. Примерно понеделник, после четвъртък, после неделя, сряда и т.н. Не ми повтаря в поредни дни.
В момента си полива, и аз се поливам, но със "светена" вода.
Хайде :partyman: :drinkers:
Stefan_62 - майстор
kuger написа:
За това си има лесното. Настройваш не по дни /пон., вторник и т.н./, а на интервал от дни.
Аз сега го карам на 3 дена. Примерно понеделник, после четвъртък, после неделя, сряда и т.н. Не ми повтаря в поредни дни.
В момента си полива, и аз се поливам, но със "светена" вода.
Хайде :partyman: :drinkers:
Е тъй де, настройвам го по интервал на 3 дни като теб, но явно се заблуждавам от това, че маркира понеделник, четвъртък, неделя ама кой да се сети :? , че се самопрограмира за сряда след неделя, а не пак в понеделник. Може би защото не съм го изчаквал до сега и винаги в неделя след поливкана го програмирам на ново, щото си мисля, че ще полива пак в поноделник ама, че съм тъп :lol: . Ами то е просто , ама кой да мисли :axe: Благодаря, че ме светна да се сетя. :partyman: :drinkers: Иначе програматорчетата са си добри за тези пари.
hidrazin - майстор
Особено пък за тези пари лидълските програматорчета са си жив обир.
Да оставим настрана че са и пълен та...шак. :-D
:partyman:
Stefan_62 - майстор
hidrazin написа:
Особено пък за тези пари лидълските програматорчета са си жив обир.
Да оставим настрана че са и пълен та...шак. :-D
:partyman:
Ами за теб може и да са си та..шак /предложи нещо по-добро за тези пари/, но според мен са си добри за парите и вършат работа. Моите ми ги донесоха от Англия /абсолютно същите като Лидълските/ и там са си на същите пари.
ivouz - специалист
Stefan_62 ти сигурно ползваш по предишните които ги пуснаха .Аз до година ще му мисля за нещо по надежно.Но ,в никакъв случай Лидълски!Поне не от нашите Лидъли.
Изпреварил си ме с отговора.
Stefan_62 - майстор
Моите са от този модел
Изображение
Доколкото си спомням последните дето ги пускаха в Лидъл бяха по-различни поне външно, явно твоят е от тях.
dadko - майстор
hidrazin написа:
Особено пък за тези пари лидълските програматорчета са си жив обир.
Да оставим настрана че са и пълен та...шак. :-D
:partyman:
Що така мислиш? Аз го имам и съм доволен. Миналата година си бачкаше цяло лято безпроблемно, сега е включен пак. Доволен съм. Може би има значение откъде е купуван- моят не е от български Lidl, а е от чужбинско.
Stefan_62 - майстор
dadko написа:
hidrazin написа:
Особено пък за тези пари лидълските програматорчета са си жив обир.
Да оставим настрана че са и пълен та...шак. :-D
:partyman:
Що така мислиш? Аз го имам и съм доволен. Миналата година си бачкаше цяло лято безпроблемно, сега е включен пак. Доволен съм. Може би има значение откъде е купуван- моят не е от български Lidl, а е от чужбинско.
И аз така му казах, но той твърдо си е убеден, че са боклуци. Както писах по-горе аз също съм доволен от моите, но и те са от чужбина донесени. Явно има разлика в качеството на стоките от странство и от тези които внасят за нашият пазар.
Andri01 - майстор
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4847264 Аз смятам да кандидатствам за такива парички! 4-ри реда домати,краставички,чушки,тиквички....как се поливат с една заплата,а? :?
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 86

Тема "Въпроси за изграждане на капково напояване за градина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: