• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 86
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
miroki - майстор
kr1100 написа:
и аз съм с дисков от Филбо. Нямат разлика в дебита1" и 3/4" - все 5 м3. Имам преди него месингов с мрежа за едри песъчинки. Нямах време тази година / правих цялостна профилактика на помпата /, но догодина ще го преместя преди помпата.
Твоя, колко вода пусна при пробата?
miroki - майстор
Какви са му функциите в повече от обикновен таймер. При кладенец с помпа не е приложим мисля.
Гледах го от брошурата, но не се вижда какво прави. И дали има функция дъжд.
hidrazin - майстор
kr1100 написа:
и аз съм с дисков от Филбо. Нямат разлика в дебита1" и 3/4" - все 5 м3. Имам преди него месингов с мрежа за едри песъчинки. Нямах време тази година / правих цялостна профилактика на помпата /, но догодина ще го преместя преди помпата.
Кое ще местиш преди помпата - месинговия или дисковия?
:partyman:
kuger - майстор
miroki написа:
Какви са му функциите в повече от обикновен таймер. При кладенец с помпа не е приложим мисля.
Гледах го от брошурата, но не се вижда какво прави. И дали има функция дъжд.
Няма.
kuger - майстор
Миналогодишния, на Флорабест има, обаче датчика е в пъти по-скъп от програматора, освен ако не си направиш сам. :?
kr1100 - майстор
hidrazin написа:
Кое ще местиш преди помпата - месинговия или дисковия?
:partyman:
Meсинговия . Вчера му изрових данните от нета 500 микрона е .
http://www.itap.it/riduttori-di-pressio ... asp?id_m=8
Обаче сега се чудя дали не са ми дали по погрешка регулатор за налягане 1,1 bar вместо искания от мен 1,7 bar a /на Hunter -3/4 м-ж са и двата вида. На корпуса няма никаква марклировка освен стрелата за посока. Манометъра след него не показва повече от 1-1,1 bar a.
Ако са били 2 та един до друг :? , случвало ми се е и друг път да бъркат.
miroki - майстор
Сложи манометъра преди него и ще разбереш.
hidrazin - майстор
Само да напомня че май лидълското програматорче не ставаше за гравитично напояване. :?
:partyman:
miroki - майстор
Май и за помпа не става.
Остава само за водопровода.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 86

Тема "Въпроси за изграждане на капково напояване за градина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: