Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
Stefan_62 написа:
Ориентирай се от този сайт:
http://www.gismeteo.ru/
дават най-точната пргноза от всички наши метеоролози :lol: :drinkers:
Абе малко са бавнички там. Току що прогнозите на сайта дето гледам се промениха. Бяха за към -4 на 17.03. сутринта. Сега са за -1 и е вероятно даже да не достигнат до под нулата. на руския сайт още стоят прогнози за към -3. :-D
До два-три месеца ще имам достъп за прогнозите от един платен сайт. Да се надяваме че там ще са по-точни като се има в предвид какви пари ще получават. Ама то божа работа. Според мен тия са грешни пари ама щом са решили да ги дават...
:partyman:
ina84 - специалист
Защо не ме слушаш?Няма такова нещо като 10 дневна вярна прогноза.Познават до 2-3 дни.После-предположения.Хубав ден! :-D
hidrazin - майстор
Вярно, така е. Те едни метеоролози ми обясняваха как взимат нов човек на работа.
Дойде едно момче и поиска да го вземем на работа. Попитахме го защо мисли че има качества да стане за метеоролог. Той отговорил че седем пъти е печелил от тотото. Ами взели го на работа. :lol:
:partyman:
Johny - майстор
Чукчите решили да ходят за риба и отишли при шамана да го питат дали времето ще бъде хубаво. Оня изпълнил съответния ритуал и казал, че времето ще е хубаво. Чукчите почнали да стягат такъмите, но един от тях решил да пита метеоролозите за по-сигурно.
-Момчета, ше бъде ли хубаво времето?
Един погледнал през прозореца и казал:
-Да, ще бъде хубаво.
-Е как разбра?
-Ами ето вашите хора стягат такъмите... :lol:
Stefan_62 - майстор
Абе и аз вчера гледах за нашият регион в "Синоптик-а" го даваха за събота и неделя -1/-2 градуса, а днес го дават минимална 0 градуса за двата дена. Надявам се докато дойдат вече температурие да са положителни :lol:
Krass - майстор
Те винаги познават какво ще е времето, но кога ще е такова не могат.
докера - специалист
Аз гледам тука - http://www.gismeteo.ru/city/weekly/3421/ . Доста по-добри прогнози дават от нашите ....
iivanov - майстор
Днес вземах това.

Прикачен файл

20130313_164543.jpg
angelfilev - специалист
iivanov написа:
Днес вземах това.
Защо го взе? :)

Тема "слани" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: