Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
пет мар 29, 2024 10:51 amfastvik написа:
..За около 10 дка. Мислил съм за конструкция и всичко останало, за провисването съм наясно, нормално е. Въпросът е най-вече за самите мрежи, дали от тук или от чужбина да бъде. От чужбина ще е по-евтино, но не е сигурно дали ще уцеля качество
Гледай да се насадищ на застояла в склад мрежа . Не съм видял 15 г срок . 4-5г е срока .Зависи и от силата на слънцето. След 3-4 г я отписвай /PVC то старее от слънце и при силен вятър може да стане на парцали/

ОФФ предната засенчващ мрежа явно е стояла на склад . Изкара 3г , на 4 тата като взех да я разпъвам взе да се цепи. Сегашната ще и е 5 ти сезон, още не съм я разпъвал :? :? :? и не знам дали ще има изненада. :?
hidrazin - майстор
пет мар 29, 2024 8:20 pmkr1100 написа:
ОФФ предната засенчващ мрежа явно е стояла на склад . Изкара 3г , на 4 тата като взех да я разпъвам взе да се цепи. Сегашната ще и е 5 ти сезон, още не съм я разпъвал :? :? :? и не знам дали ще има изненада. :?
ОФФ - какво ти става днес бре?
Човека не пита за засенчваща мрежа а такава против градушки.
Накара ме да ровя из стари снимки...
Най-старата която намерих и на нея се вижда мрежата която още използвам е от 2010-та година.
Има на 1-2 места скъсано ама е защото там съм прекарвал през мрежата въже да я връзвам.
И тая година пак ще я използвам.
:partyman:

Тема "мрежа против градушка - каква?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: