• 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 116
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vlax - майстор
Stefan_62 написа:

Важното е ти да си доволен, откакто я купих моята направо се родих с пръскането. Вярно е, че са тежички, но пръскането се отмята за отрицателно време. Моят резервояр за препаратите е 14л., но аз винаги го пълна 10л. / правя си разтвора в една туба от мин.вода 10л., тъкмо и спазвам точно пропорциите/. Само не знам с китайчето дали ще можеш да пръскаш по-високите дървета, че на тях им дават основно само хоризонтално пръскане /слабички са/, но може да се реши въпроса с монтиране на една допълнителна нагнетателна помпа. Абе друго си е моторната техника :lol: :partyman:
Доволен съм,за толкова пари без помпа и джойстик.
Сега ако мога да си намеря оригинален джойстик ще е супер.
Казвам намеря и приспособя ,а не да купя от някоя фирма джойстик ,защото цената на джойстика ще е съизмирима с цената на цялата китайска пръскачка.
Stefan_62 - майстор
vlax написа:
Сега ако мога да си намеря оригинален джойстик ще е супер.
Казвам намеря и приспособя ,а не да купя от някоя фирма джойстик ,защото цената на джойстика ще е съизмирима с цената на цялата китайска пръскачка.
Дано да намериш някъде на старо джойстик, но малко ме съмнява.Порови се из нета може и да откриеш нещо по-евтино.
iivanov - майстор
С жената се засичаме вкъщи , аз вмирисан след работа на терен , а тя свежарка сред почивка на Трявна. Тя , критично , помирисвайки ме:
-Миришеш ми на 100 лева.


Няма да я вадя от заблуждението. Бонуса за предсрочно свършена работа отива в графата " и аз съм човек". :finga:
Stefan_62 - майстор
iivanov написа:
Бонуса за предсрочно свършена работа отива в графата " и аз съм човек". :finga:
Така е Иво трябва да се заделят от врме-на време и мъжки пари за графата "и аз съм човек" :lol: :partyman:
Stefan_62 - майстор
iivanov написа:
Бонуса за предсрочно свършена работа отива в графата " и аз съм човек". :finga:
Така е Иво трябва да се заделят от врме-на време и мъжки пари за графата "и аз съм човек" :lol: :partyman:
iivanov - майстор
Чувал съм , че има шаблони за заточване на металните ножове . Някой знае ли нещо конкретно ?
Stefan_62 - майстор
iivanov написа:
Чувал съм , че има шаблони за заточване на металните ножове . Някой знае ли нещо конкретно ?
Ако имаш в предвид ножа на моторната коса, Щил предлагат такива шаблони в зависимост от модела на ножа.
http://www.stihl.bg/Продукти-STIHL/Мото ... чване.aspx
http://technik-market.com/online-store/ ... ъба-detail
Нещо не могат да се копират сайтовете, но се порови и ще откриеш.
dpp - специалист
КОлеги..Змиите тръгнаха! :-D
Да повдигнем темата. :?
Миналата година не успях да се сдобия с моторна коса, карах на ръчна - много съм сръчен спор няма.. :-D
Тая година смятам да взема една моторна..
МОже да се каже че опипвайки мнения съм се спрял на две по евтинки машини - все пак става върос за декар двор дето ще се коси 3-4 пъти и малко на пътя към щъщата та по скъпо не ща да се нахвърлям..
През уикенда тествах едно косене на къщата с една моторна коса на "Петров" - CG-430B май е като тази. Водят се италиански - колко да са италианси ама поне части би трябало да има.. Може и да е по стар модел, доста лека ми се видя и действах с металния тризъбен нож. Потърсих инфо сега в нета и не намирам да се продава и с кордова глава - на цена около 290 лв я намирам без кордова.
Другия вариант е от колегата във форума китайката за 239 лв - Моторна коса TT-BC520H.
За нея знам че поне части всякакви и читава глава има в комплекта.
Давайте мнения за тея два модела. Ако има и трети в този диапазон с читава поддръжка съм готов да чуя предложения..
bigdragon - майстор
dpp написа:
......... една моторна коса на "Петров" - CG-430B май е като тази. Водят се италиански - колко да са италианси ама поне части би трябало да има.. Може и да е по стар модел, доста лека ми се видя и действах с металния тризъбен нож. Потърсих инфо сега в нета и не намирам да се продава и с кордова глава - на цена около 290 лв я намирам без кордова.
Другия вариант е от колегата във форума китайката за 239 лв - Моторна коса TT-BC520H.
За нея знам че поне части всякакви и читава глава има в комплекта......................
Стисни зъби и дай още някой лев за нещо такова:


Изображение
След това не ти трябват нито сервизи, нито части.
Аз съм така от миналия век ........... :supz: :supz: :supz:
Lisko - майстор
То хубу че си така, ама за цял декар ли си?
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 116

Тема "Коса или косачка и каква да избера?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: