Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Композицията не е завършена-липсват два стройни реда люти чушки. :-D
Иначе красиво е станало, но сякаш имам една малка забележка.Тези ,плодните дръвчета, като гледам са за сянка.Като такива е трябвало първоначално да се резнат от по-високо.Така, след време, можеш да отидеш и да се облегнеш на стеблото, без да се бориш с клони.Освен това ,при сравнително гъстото разположение на дърветата, не знам как ще се отрази засенчването на тревния килим.То си има и треви за сянка, но не знам дали е взета в предвид.
kalin.kraev - специалист
vlax написа:
Много красиво. =D> за братовчеда.
Може ли да пуснеш снимка само на кладенеца/геран,бунар/,защото трябва да реставрирам моя/основен ремонт/.
Приятелю за момента нямам снимка на герана,но ще имам впредвид ако му ходя скоро на гости да го щракна или да му поръчам той да го снима.Като цяло много готино са го направили.
tinalex - специалист
Много приятно.Браво.Дано не му мине мерака по поддръжката-на мен отвреме навреме ми минава.А иначе под камъните се слага полиетиленово тъкано платно-хем пуска водата и почвата диша,хем няма бурени.Не беше много скъпо в Бриколаж.Това не е скъпо удоволствие-ако човек знае къде какви китки се продават по складовете и не го мързи,излиза по-евтино от да речем едно ходене семейно на българското черноморие.
Andri01 - майстор
Мисля ,че цената на това платно е към 7,50л.м.
sstefanov - майстор
Супер е станало! Дай Боже всекиму!
Ако разкриеш и някои тънкости как е станало толкова добре, ще е още по-полезно.
forski - специалист
Колеги някой може ли да даде линк към това "полиетиленово тъкано платно" от къде мога да го поръчам online? :?
EDI - майстор
Сигурно става дума за геотекстил, така го търси.
forski - специалист
Поръчах си днес от Ташев-Галвин от този геотекстил, другия уикенд ще се отдам на труд и творчество :-D

http://www.tashev-galving.com/401677-20 ... 0%BB%27%27
l_bonev - специалист
В Джъмбо го има 1.99 лв. 5 на 1л5 м.

Тема "Дворчето на братовчеда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: