• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kabel96 - специалист
Прибрах се за малко ,сварих ракията ама от утре ще мръдна за два дена пак до чужбинско и ако изкаш другата седмица да я опитаме. :partyman: :partyman: :partyman:
hidrazin - майстор
kabel96 написа:
...сварих ракията ... и ако изкаш другата седмица да я опитаме. :partyman: :partyman: :partyman:
Ти добре ли си бре!!! Мое да я пием само ако тези дни оставиш шушетата да отлежат - демек в легнало положение.
Ако ги оставиш прави, аз от тая ракия няма да пия!!! Хау! :-D
:partyman:
P.S. А от кво си я синтезирал? :shock:
kabel96 - специалист
Абе аз я сварих преди месец и горница и е в бурета.От новата ми овощна градина с чачанска лепотица без грам захар.
hidrazin - майстор
kabel96 написа:
Абе аз я сварих преди месец и горница и е в бурета.От новата ми овощна градина с чачанска лепотица без грам захар.
Ако срещата ни се осъществи, се очертава да завърши много зле.
Ще има намятани човешки тела в различни посоки и в различни пози.
Дано да имаш достатъчно голямо кепче за да вадим телата от басейна. :cool:
:partyman:
rufo - специалист
Малко да повдигна темата...
Имам питане:
Преди дъждовете бяха нацъфтяли доста, имаше и зелени доматки...но след това- цветовете потъмняха и изпадаха. Сега пак цъфтят, но разстенията станаха мн. високи на 1.60 -1.80 м.
Мога ли да им спра разстежа БЕЗ да спирам плододаването ?
rufo - специалист
пон юли 13, 2020 11:45 amAndri01 написа:
Прекършваш върха.
Благодаря , значи почвам да кърша и да режа всичко което стърчи...
Кажете сега нещо против " мана" , аз пръскам с Бордолезов р-р през 10-14 дни , ама не помага ... :?
vlax - майстор
ср юли 15, 2020 4:48 pmrufo написа:
Кажете сега нещо против " мана"
То много " неща " има против "мана",но някои са ефикасни преди маната,други при доказана мана.
:)
:partyman:
Andri01 - майстор
"Фунгуран", "Шампион"-профилактично,"Акробат плюс","Верита","топаз","Скор 250". През 7 дена,сменяш ги. Но ако вече береш-гледай карантинния срок.
rufo - специалист
ср юли 15, 2020 5:53 pmAndri01 написа:
"Фунгуран", "Шампион"-профилактично,"Акробат плюс","Верита","топаз","Скор 250". През 7 дена,сменяш ги. Но ако вече береш-гледай карантинния срок.
Тези всичките ги гледам, че са с 14 дена карантина...май ще продължа да хвърлям само Бордлезов р-р.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: