• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
Мисля,че е от изпарение на водата: пре-поливане или поливане при слънчево време/ а не надвечер или сутрин/. Водата отдолу се изпарява и така поврежда плода.
kr1100 - майстор
fervex -да са пръскани някога ? Ако се е получило скоро -сега има нашествие на миризливки
kr1100 написа:
fervex -да са пръскани някога ? Ако се е получило скоро -сега има нашествие на миризливки
Този ефект се появи още с образуването на доматчетата и то не на всички, но на преобладаващото количество Що се отнася до поливането - поливал съм ги предимно вечер, с 1 л/кутия, като в големите горещини съм ги поливал всеки ден. Никога не съм ги поливал през деня! И не съм ги пръскал с нищо.
Andri01 - майстор
Аз ги поливам през 2-3 дена,в големите горещини. Не по често!
Andri01 написа:
Аз ги поливам през 2-3 дена,в големите горещини. Не по често!
Интересно :? При мен, вече вечерта растенията са с напълно клюмнали и увиснали листа при горещините. И пръстта е суха, суха...!! :)
DeyanS - специалист
fervex написа:
Andri01 написа:
Аз ги поливам през 2-3 дена,в големите горещини. Не по често!
Интересно :? При мен, вече вечерта растенията са с напълно клюмнали и увиснали листа при горещините. И пръстта е суха, суха...!! :)

Зависи от много фактори. Аз дори и в най-големите жеги поливах 2 пъти седмично и може би проблеми, които си докарах бяха пак от преполиване или недостатъчно правилно.
Stefan_62 - майстор
hidrazin написа:
Вчера гледах мълниите на радарите. Бая мълнии изтряскаха ама в Румъния беше направо зверско.
Хидразине на кои радари ги гледаш тия мълнии бре :? , дай да погледаме и ние /от някой сайт ли е или професионално ги наблюдаваш/, че да знаем и ние кога да вземаме мерки. :lol: :partyman:
dadko - майстор
Ето тук има 3 радара. С червеничко показват мълниите. Иначе- радарите са предимно за градушките.
hidrazin - майстор
kabel96 написа:
http://www.lightningmaps.org/realtime
Аааа... Това си го гледам от доста време. За мен си е важно. :-D
Ти къде изчезна бре?
:partyman:
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: